Jump to content

Každý den jiné hodinky?

DOSA
 Share

Recommended Posts

Hodinky jsou pro mě nejen dokonalým mechanismem, ale i šperkem. Zní to snad jako úchylka, ale mít milióny, tak snad nosím 365 ks hodinek za rok. Neříkám, že se mi líbí všechny hodinky. To ani náhodou, ale je mnoho modelů, které bych chtěl mít. Asi by jich byla brzy plná skříň. Jsem v tom tak ujetej, jak ženský v oblékání. Ty také by se nejraději několikrát denně do něčeho nového převlékali.

A teď mi řekněte. Je tu někdo další s takovou úchylkou? Není to na léčení? :lol2:  :helpsmilie:

DOSA: tak to mas dobry, ja kdyz jdu u nas okolo hodinarstvi, kde vsichni mladi vali bulvy na krasne hodinky..tak se mi chce zvracet :)

A teď mi řekněte. Je tu někdo další s takovou úchylkou? Není to na léčení? :lol2:  :helpsmilie:

Pokial to mas pod kontrolou,tak to na liecenie nie je. Pokial by ti to malo vyrabat spiralu dlhov na kreditkach, hrube obmedzenie vydajov na zakladne zivotne potreby a pod., urcite by bolo na mieste informovat sa o moznostiach ambulantnej liecby tejto obsesie.

DOSA: tak to mas dobry, ja kdyz jdu u nas okolo hodinarstvi, kde vsichni mladi vali bulvy na krasne hodinky..tak se mi chce zvracet :)

Tak to je mi Tě líto. Asi v tom hodinářství nic moc extra nemají. Já valil bulvy na chlapa , jak kupoval automaty u Vietnamce. :clap:

Edited by DOSA

Pokial to mas pod kontrolou,tak to na liecenie nie je. Pokial by ti to malo vyrabat spiralu dlhov na kreditkach, hrube obmedzenie vydajov na zakladne zivotne potreby a pod., urcite by bolo na mieste informovat sa o moznostiach ambulantnej liecby tejto obsesie.

Tak hrozný to není. Však, když jsem byl u doktora pro mé pravidelné léky, čuměl jsem mu na ruku, co mu tam tiká. Vytikal my účinný lék, ale na tuto úchylku ne. :evil:

• 3 weeks later...

Mam trochu blok (aktualne 8 kousku) a nejnovejsi prirustky chci logicky co nejvice nosit a stare nechci zanedbavat. Tak ted hlavne mezi lidi nosim nove kousky, uzivam si to, ale zaroven myslim i na stare (kua to je jak se zenskejma:D ) kdyz prijdu domu tak jdou na ruku honem ty stare abych jim to vynahradil. A cim vic hodinek mam tim vic jsem vlastne zoufaly a nemuzu se donutit ty co nenosim prodat, protoze vzdycky kdyz to chci udelat, tak mam pocit, ze je chci zacit nosit. A par dni to i delam:). Jsem hold pacient.

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

A nemas pak pocit, ze ostatni krasky zanedbavas?:) Zatim se od toho neumim takhle odprostit :) asi jsem celkove moc roztekanej.

Mam trochu blok (aktualne 8 kousku) a nejnovejsi prirustky chci logicky co nejvice nosit a stare nechci zanedbavat. Tak ted hlavne mezi lidi nosim nove kousky, uzivam si to, ale zaroven myslim i na stare (kua to je jak se zenskejma:D ) kdyz prijdu domu tak jdou na ruku honem ty stare abych jim to vynahradil. A cim vic hodinek mam tim vic jsem vlastne zoufaly a nemuzu se donutit ty co nenosim prodat, protoze vzdycky kdyz to chci udelat, tak mam pocit, ze je chci zacit nosit. A par dni to i delam:). Jsem hold pacient.

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Tak to jsi mě uklidnil, ze tak nemocný nejsem sám.