Přejít na obsah

Každý den jiné hodinky?


DOSA

Doporučené příspěvky

A nemas pak pocit, ze ostatni krasky zanedbavas? :) Zatim se od toho neumim takhle odprostit :) asi jsem celkove moc roztekanej.

Snad nežárlí. Tyto ženy jsou jediné věrné. Někdy si mě předchází.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidis takhle jsem nad tim nepremyslel, ono teda nesteluju je tak casto, ale pokazdy kdyz potapkam sroubuju korunku si rikam, ze to neni uplne koser a kvuli tomu jsem si koupil i vrtic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to točim v podstatě po dni, mám hodinky na pracovní dny, teď mám ale nově nabyté Fortisy, co se mi moc sundavat nechtěj, to je nyní můj top kus, dále mám nějaké Primky na výjimečnější příležitosti. Výběr bych klidně rozšířil, ponosil bych vše a prodávat se mi nechce, srovnání s ženami a hadry mi přijde trefné-člověk toho má dost, ale někdy neví co na sebe:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejhorsi je kdyz mam za den mimo domov formalni i neformalni akci. To pak sebou jak pacient taham krabicku s druhyma hodinkama, abych to mohl vymenit. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...

Mít hodinky na každý den by pro mě nebylo. Když si koupím nové hodinky, tak je nosím, co nejvíce... Pak mi je líto chuděr, co jsou doma, tak si třeba vezmu na protáhnutí ven nějaké jiné hodinky...

 

Stejně se pokaždé vrátím k mým oblíbeným Heuerkám... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mít hodinky na každý den by pro mě nebylo. Když si koupím nové hodinky, tak je nosím, co nejvíce... Pak mi je líto chuděr, co jsou doma, tak si třeba vezmu na protáhnutí ven nějaké jiné hodinky...

 

Stejně se pokaždé vrátím k mým oblíbeným Heuerkám... :)

Tak tomu se říká věrnost. Ale občas člověk trochu zahne. No ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...