Přejít na obsah

Lístkové hodiny z Číny


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 85
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Akorat potom nezapomente po obdrzeni zasilky poslat prodejci ohodnoceni.

Kamarad mi tvrdil, ze Aliho expres drzi kazdemu prodejci penize v londynske bance, dokud nedostane kladnou informaci od kupujiciho. Az po ohodnoceni prodeje si vezmou provizi a poslou penize prodejci do Ciny.

Pokud je to pravda, tak to maji dobre vychytane. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Edit : jo a moja si tu klepe na čelo... Že jsem přece dostal před čtrnácti dny zákaz kupovat další hodinky. I levné... Na mou briskní odpověď, že jsou to přece hodiny se moc nadšeně netvari... Asi si budu muset dát panáka, abych to přežil.

Moje mi taky spilala, ze kupuju vec, ktera se do obyvaku nehodi.

Ale kdyz to videla na zivo, tak uznala, ze jsou zajimave a celkem to ujde.

Vubec nechape, ze jsem nemocny chronobundusem a zrovna mi prisel lek. :-)

Aspon prozatim!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakmile jsem je osadil baterií, tak ale přišlo zděšení. Motorek, který pohání celý systém je docela hlučný. Takže mít hodiny hned vedle sebe na stole bude pro vnímavější lidi problém.

Tak samo i klapání lístků každou minutu.

( Tak jak jsem psal výše, že když nad něčím dumám, tak nic neslyším, tak to jsem se pletl ) :axehead:

 

"Já jsem ti to říkala!!" (Citát, autor: libovolná manželka či přítelkyn?)

 

Blbý je, že mi tenhle styl stolních hodin připadá vhodný práv? jen na pracovní stůl do pracovny/trucovny. Myslíš, že by jejich hlučnost vyřešilo šoupnout je pod skleněný nebo plexi šturc? Dal by se vyrobit v podobném designu, a odpadlo by i oprašování hodin. Hrozně se mi totiž líbí, do pracovny bych je chtěl, jen je krapet ztišit...

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pohodě kluci, Frostie se nabídl, že mi je objedná a zaplatí. A já mu pošlu české kačky.

Díky moc za pomoc.

Edit : jo a moja si tu klepe na čelo... Že jsem přece dostal před čtrnácti dny zákaz kupovat další hodinky. I levné... Na mou briskní odpověď, že jsou to přece hodiny se moc nadšeně netvari... Asi si budu muset dát panáka, abych to přežil.

Tak takýto zákaz som presne dostal dnes aj ja, keď mi prišli nové Orienty a ja som sa snažil manželke vysvetliť, že som ich nutne potreboval. Toto ma ale zaujalo, tak teraz babo raď čo s tým.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pohodě kluci, Frostie se nabídl, že mi je objedná a zaplatí. A já mu pošlu české kačky.

Díky moc za pomoc.

Edit : jo a moja si tu klepe na čelo... Že jsem přece dostal před čtrnácti dny zákaz kupovat další hodinky. I levné... Na mou briskní odpověď, že jsou to přece hodiny se moc nadšeně netvari... Asi si budu muset dát panáka, abych to přežil.

Už to pojede za chvíli směrem sem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já, nakažený chronobundusem, koukal jen po hodinkách na pracičku. Ale svět hodin je mnohem zajímavější. Včera jsem ulítával na kapesních slunečních hodinách, Safra, to je výzev! Počkám, až koruna trochu ztvrdne a vím, co si šoupnu do kanclu na poličku. Zase jedno užitečné vlákno... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, nevím !?

Co na to ČNB ???

zdroj: http://www.cnb.cz/cs/menova_politika/br_zapisy_z_jednani/2017/170202_prohlaseni.html

 

Prohlášení bankovní rady na tiskové konferenci po skončení měnového zasedání

02. 02. 2017

Bankovní rada České národní banky na svém dnešním jednání jednomyslně rozhodla ponechat úrokové sazby na stávající úrovni, tedy na technické nule. Bankovní rada rozhodla nadále používat devizový kurz jako další nástroj uvolňování měnových podmínek. Potvrdila přitom závazek České národní banky intervenovat v případě potřeby na devizovém trhu na oslabení kurzu tak, aby udržovala kurz koruny vůči euru poblíž hladiny 27 korun za euro. Česká národní banka je v souladu s tím stále připravena automaticky provádět časově i objemově neomezené intervence. Asymetrický charakter tohoto kurzového závazku se nemění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...