Přejít na obsah

Po kterých se vám stýská ?


Doporučené příspěvky

Styska se mi po cenach pred 2012 :D.

Z hodinek RLX NoDate, PAM005 a Sinn 144 GMT. Mozna taky Zenith Defy. Fotky neresim.

Tomuhle já nerozumím, přitom se teď často píše jak se švýcarským hodinkám nedaří a jak ten sektor padá jak v počtu prodaných kusů atd... Jako hodně udělá silný frank x slabá koruna, ale ne 50 % ne ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 110
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tomuhle já nerozumím, přitom se teď často píše jak se švýcarským hodinkám nedaří a jak ten sektor padá jak v počtu prodaných kusů atd... Jako hodně udělá silný frank x slabá koruna, ale ne 50 % ne ? 

 

Udržují status luxusního zboží, nahoru to leze furt a občas rychlejch no.

 

stainless-steel-sub-1680-prices.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udržují status luxusního zboží, nahoru to leze furt a občas rychlejch no.

 

stainless-steel-sub-1680-prices.jpg

tomu rozumim a ono je standartni, ze zbozi zdrazuje ale treba ten priklad breitlingu vyse mi prijde brutalni. Vzhledem k tomu, ze se jim zase tak dobre nedari, tak musely brutalne zdrazit vstupy, neprijde mi, ze je to mozne od roku 2012. Spis se tam skokove neco projevilo ? Castecne asi ten kurz franku.

ale nechci plevelit vlakno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl jsem jediné české a už nemám, teď už jen švýcary. a to je škoda

 

Zrovna je máš v prodejním vlákně ;)

 

Jinak já toho zatím moc neprodal. Sem tam se mi posteskne po Samurajích, ale ne zas tak moc, abych je hned začal shánět. U některých kousků by to ale bylo výrazně horší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejdou mi citace:(

nickolas: "To je ale blbe vlakno! Me se nestyska po zadnych. Vubec! Nikdy! Ani omylem!!!"

 

Vůbec nevím, žes je vyšmelil za Němce:( PROČ??

 

Našel jsem jednu tvou zpověď:

 

"Jenze... Rika se, nikdy nechtejte, aby se vam splnily vase sny. Vlastne uz od zacatku jsem mel takovy nejaky nepatricny pocit. Hodinky skvele, ale... Porad jsem si rikal, ze to je, jako by skolnik ziskal S Classe Mercedes. Poctive ho koupil a zaplatil. Na provoz v zasade taky ma. Ale tak nejak to k nemu nejde. Tenhle pocit ve me hlodal dlouho. Rikal jsem si "i delnik ve sroubsrne muze cist Vergilia v originale", ale co s tim...ve sroubarne

 

Vim, ze se mi po nich bude styskat. Vim, ze hezci a "lepsi" hodinky jsem nikdy nemel. Vim, ze GS SBGX103, mi zustanou naveky vryte do pameti. A vim, ze na ne nikdy neprestanu myslet.

 

Ale jsou pryc. Rozhodnuti uzralo a GS vzal cas. Mozna jsem do teto ligy jeste nedorostl. Mozna ani nedorostu. Vim, ze neco tak dokonaleho, uz dost mozna, nikdy mit nebudu. Ale zivot je treba zit. A neni cas, se pri tom zdrzovat placem nad malichernostmi. A hodinky jiste malichernosti jsou. Byt krasnou.

 

Proto placu jen v skrytu a s pevnym rozhodnutim. Nastal cas jit dal. Pro mnohe zcela nepochopitelnym smerem. Ale ja vim kam kracim a proc. Jako rada z nas. Snad "

 

hmmm, co bych ti tak na to řekl...v té "zpovědi" to tak nějak je napsáno

Jak říkám, nemyslím, že jsem udělal chybu. Jsem spokojen. Ale myslet na GS budu navždy ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slovy klasika: všechny jsem měl rád :)

ale

přívod peněz není nekonečný...

A jak už tady padlo, nejvíc se mi stýská po uživatelsky příjemných cenách do roku 2012,

namátkou moony jsem kupoval za 38 tis., Dýpsíčka jsem mohl mít za 140 tis., 312 jsem bral za 103 tis., a tak dála, a tak dále...

ty časy jsem pryč. :crying_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry "pacossky" vlakno ;-)

Nejvic se mi nyni styska po Omega Aqua Terra 8500 41.5mm modrej cifr a v tesnym zavesu jsou Longines Legend Diver.

Vic se mi styskalo jen po GP Sea Hawk, ale osud chtel, abych si ty svoje po case mohl koupit zpet, coz jsem nastesti udelal :-D

Fotky nehledam, vsechny tri modely tu jsou proflakly.

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to zkusím otočit. Aktuálně se mi stýská po hodinkách, což už vlastním, ale ještě nemám u sebe. S prodávajícím jsem se domluvil tak "chytře", že se předají osobně, což nám vyjde někdy 2.2. Takže je to aktuálně takovej bobřík trpělivosti.

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám jedny domluvené na 21.1. a už se na ně taky moc těším....mezitím ale mají přijít další dvoje, tak snad to nějak vydržím...

Už ses zase rozjel ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...