Přejít na obsah

Spona 94531803


watcher

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • po 4 týdnech...
  • Po letech...
  • po 2 týdnech...

Dotaz, nevite nekdo, jak z teto spony vysounout ten strap uplne ven? Zmacknou ty adjustacni cudliky a vysounout ze spony ven, nebo je na to jinej trik?
Jinak jsem celkem nadsen, 3 a 4 polohy adjustace davaji dost moznosti jak rychle zmenit delku na pozadovany obvod.
Potrebuju to zkratit tu gumu. Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tie čudlíky, čo sa nimi nastavuje dĺžka, ťahajú so sebou plechový diel, do ktorého sa na klasickú teleskopickú stežejku pripne rubber.Stlačením z oboch strán a posunutím do krajnej polohy sa vysunie plechová časť so stežejkou.

post-871-0-75163100-1569363440_thumb.jpg

Upraveno uživatelem railmaster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, diky, tak uz jsem to vcera vecer rozlouskul sam. Ty cudle nejdou zmacknout tak, aby se kompletne vysunuly ze spony, takze muj predpoklad byl mylny. V krajni poloze se k dire na stezejku taky nedostanes, btw. Je treba to naopak co nejvic zasunout do spony, to odhali diru na stezejku a pak jde stezejku vytlacit nejalym pinem z toho plechu a gumu vysunes ven.
Naopak pri nasazovani je treba plech vysunout ven co nejvic jak pises.
Z remenu jsem nadsenej, modra presne odpovida barve ciferniku a spona je dobra protivaha hodinek, guma prekvapive poddajna.
 

post-2867-0-71396200-1569394172_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera som to písal z nočnej zmeny a už som si to presne nepamätal. Áno, keď sa to vysunie, tak dočahuje von len jedna strana. Keď som sponu doma chytil, tak som si spomenul. Stlačil som čudlík a vybral gumu aj s posuvnou časťou úplne von. Tam sa lepšie manipuluje s teleskopickú oskou ako cez tie diery.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...