pepyczek Posted January 11, 2017 Report Posted January 11, 2017 Zdravím, nemáte s nimi někdo zkušenost? Sháním nějaké bezúdržbovky s mega lumi, jediné, co jsem našel, je tato modelová řada od Seika. Díky za reakce :-)
farkyostrava Posted January 11, 2017 Report Posted January 11, 2017 sbbn013 pripadne sbbn035 ale 13 jsou supr dupr
pepyczek Posted January 11, 2017 Author Report Posted January 11, 2017 sbbn013 pripadne sbbn035 ale 13 jsou supr duprJsou parádní, škoda té ceny, rád bych se vešel do 500 euro :-/.
dr.sphinx Posted January 11, 2017 Report Posted January 11, 2017 (edited) Co třeba SBDN 013, pokud teda netrváš na tuňácích? Titan (i dýnko), jen 40 mm (pro někoho nevýhoda, pro mě výhoda), JDM, zaplatil jsem za ně před rokem a kousek cca 230 USD plus DPH. Lumi brutál, solár, lehounké, ale taky dodrbatelné (Titan Grade 2), koncovky jen ohýbaný plech, ale mám pro ně nějak slabost... foto web Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Edited January 11, 2017 by dr.sphinx
pepyczek Posted January 11, 2017 Author Report Posted January 11, 2017 Co třeba SBDN 013, pokud teda netrváš na tuňácích? Titan (i dýnko), jen 40 mm (pro někoho nevýhoda, pro mě výhoda), JDM, zaplatil jsem za ně před rokem a kousek cca 230 USD plus DPH. Lumi brutál, solár, lehounké, ale taky dodrbatelné (Titan Grade 2), koncovky jen ohýbaný plech, ale mám pro ně nějak slabost... foto webScreen Shot 2017-01-11 at 19.53.52.pngDíky, mrknu na ně
Rudykopalsson Posted January 11, 2017 Report Posted January 11, 2017 (edited) no a nebo jestli netrváš na solaru, tak kinetic tuna SUN019, příp. ostatní barevný varianty Edited January 11, 2017 by Rudykopalsson
zbuddy Posted January 11, 2017 Report Posted January 11, 2017 Tady máš všechny "neX" verze (ta je zbytečně drahá) v různých velikostech a s různými lunetami, jen listuj..http://c-watch.co.jp/ww/sbdn013.htmlJá sám mám dnes bohužel nedostupné,zde putovní (ale já si je nechám) SBDN003, jejichž fotografie pořízená váženým členem je v letošním kalendáři a mém avataru.Nepřipadají mi, že by se dodrbávaly, asi měly zatím štěstí.
dr.sphinx Posted January 11, 2017 Report Posted January 11, 2017 abys mi to věřil s lumi Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
pepyczek Posted January 11, 2017 Author Report Posted January 11, 2017 Tady máš všechny "neX" verze (ta je zbytečně drahá) v různých velikostech a s různými lunetami, jen listuj..http://c-watch.co.jp/ww/sbdn013.htmlJá sám mám dnes bohužel nedostupné,zde putovní (ale já si je nechám) SBDN003, jejichž fotografie pořízená váženým členem je v letošním kalendáři a mém avataru.Nepřipadají mi, že by se dodrbávaly, asi měly zatím štěstí. Super, mrknu na to, díky!
pepyczek Posted January 11, 2017 Author Report Posted January 11, 2017 abys mi to věřil s lumi Screen Shot 2017-01-11 at 20.40.21.pngparáda :-)
zbuddy Posted January 11, 2017 Report Posted January 11, 2017 (edited) abys mi to věřil s lumi Screen Shot 2017-01-11 at 20.40.21.png Jo, prostě Seiko Lumibrite standard. Manželka mi v nich zakázala spát, protože ji prý oslňovaly . Hodinky nosím na levé ruce, manželka spí vlevo. Edited January 11, 2017 by zbuddy
dr.sphinx Posted January 11, 2017 Report Posted January 11, 2017 Tady máš všechny "neX" verze (ta je zbytečně drahá) v různých velikostech a s různými lunetami, jen listuj..http://c-watch.co.jp/ww/sbdn013.htmlJá sám mám dnes bohužel nedostupné,zde putovní (ale já si je nechám) SBDN003, jejichž fotografie pořízená váženým členem je v letošním kalendáři a mém avataru.Nepřipadají mi, že by se dodrbávaly, asi měly zatím štěstí. Ne, není to tak zlé s tím dodrbáváním, spona teda vypadá jako kluziště po hokeji, ale na pouzdru nic zásadního. Co bych řešil jinak-všechna čísla na lunetě jsou stejně velká, mohlo by to být přehlednější. 120 kliků bych taky přežil...
dr.sphinx Posted January 11, 2017 Report Posted January 11, 2017 Jo, prostě Seiko Lumibrite standard. Manželka mi v nich zakázala spát, protože ji prý oslňovaly . Hodinky nosím na levé ruce, manželka spí vlevo.tak to máš ještě dobrý, já mam skoro zakázaný trasery
Fade Posted January 11, 2017 Report Posted January 11, 2017 Já mám zakázáno spát s SKX. Ono, dostat jimi do hlavy ve spánku prý není moc super. :-D Odesláno z mého SM-G935F pomocí Tapatalk
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now