Přejít na obsah

Seiko solar Tuna- SBDN021/23/25/26/28/29


pepyczek

Doporučené příspěvky

Co třeba SBDN 013, pokud teda netrváš na tuňácích? Titan (i dýnko), jen 40 mm (pro někoho nevýhoda, pro mě výhoda), JDM, zaplatil jsem za ně před rokem a kousek cca 230 USD plus DPH.

 

Lumi brutál, solár, lehounké, ale taky dodrbatelné (Titan Grade 2), koncovky jen ohýbaný plech, ale mám pro ně nějak slabost...

 

foto web

post-38718-0-30554500-1484160936.png

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co třeba SBDN 013, pokud teda netrváš na tuňácích? Titan (i dýnko), jen 40 mm (pro někoho nevýhoda, pro mě výhoda), JDM, zaplatil jsem za ně před rokem a kousek cca 230 USD plus DPH.

 

Lumi brutál, solár, lehounké, ale taky dodrbatelné (Titan Grade 2), koncovky jen ohýbaný plech, ale mám pro ně nějak slabost...

 

foto web

attachicon.gifScreen Shot 2017-01-11 at 19.53.52.png

Díky, mrknu na ně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady máš všechny "neX" verze (ta je zbytečně drahá) v různých velikostech a s různými lunetami, jen listuj..http://c-watch.co.jp/ww/sbdn013.html

Já sám mám dnes bohužel nedostupné,zde putovní (ale já si je nechám) SBDN003, jejichž fotografie pořízená váženým členem je v letošním kalendáři a mém avataru.

Nepřipadají mi, že by se dodrbávaly, asi měly zatím štěstí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady máš všechny "neX" verze (ta je zbytečně drahá) v různých velikostech a s různými lunetami, jen listuj..http://c-watch.co.jp/ww/sbdn013.html

Já sám mám dnes bohužel nedostupné,zde putovní (ale já si je nechám) SBDN003, jejichž fotografie pořízená váženým členem je v letošním kalendáři a mém avataru.

Nepřipadají mi, že by se dodrbávaly, asi měly zatím štěstí. 

Super, mrknu na to, díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

abys mi to věřil s lumi :nuke:

attachicon.gifScreen Shot 2017-01-11 at 20.40.21.png

 

Jo, prostě Seiko Lumibrite standard. Manželka mi v nich zakázala spát, protože ji prý oslňovaly :D. Hodinky nosím na levé ruce, manželka spí vlevo.

Upraveno uživatelem zbuddy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady máš všechny "neX" verze (ta je zbytečně drahá) v různých velikostech a s různými lunetami, jen listuj..http://c-watch.co.jp/ww/sbdn013.html

Já sám mám dnes bohužel nedostupné,zde putovní (ale já si je nechám) SBDN003, jejichž fotografie pořízená váženým členem je v letošním kalendáři a mém avataru.

Nepřipadají mi, že by se dodrbávaly, asi měly zatím štěstí. 

Ne, není to tak zlé s tím dodrbáváním, spona teda vypadá jako kluziště po hokeji, ale na pouzdru nic zásadního.

 

Co bych řešil jinak-všechna čísla na lunetě jsou stejně velká, mohlo by to být přehlednější. 120 kliků bych taky přežil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...