Přejít na obsah

Proc zkontrolovat i funglovky


IzTaPa

Doporučené příspěvky

... toz tak jednou clovek koupi funglovky ve foliich, neprozretelne je da hned do trezoru a kdyz je vytahne z trezoru a sunda sprcgumu z lunety objevi toto... koho by napadlo, ze luneta na funglovkach neni az tak ve 100% stavu... celkem k nas*ani, 3.5k za novou lunetu plus prace...

 

post-22460-0-99423900-1484253428_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsude jsou folie, nenapadlo me sundavat krytku lunety (hloupe jsem predpokladal, ze jsou ve 100% stavu). a kdyby je ze me jeden mistni pacient nevymamil, zustaly by stale jeste v bance... aspon ze jsem ten vryp objevil...

 

pouceni z krizoveho vyvoje, co uz... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hosi hosi, co se jako nemohlo stat u AD? Sam jsem u Rolexu v krame pri prohlidce hodinek nasel zasek jak poleno pod poodchliplou folii- byl jsem ubezpecen, ze hodinky poslou zpet a objednaji nove....co se tyce dalsich znacek jako TH, Omega Breitling - rovnez jsem u AD videl nejeden sram, takze jediny pravidlo co dodrzuju: 10 min vocumovat nez zaplatim a odejdu. Iztapy je mi lito.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel se to občas stane, že předvedou pošramocený kousek. Ale stejně to u Rolexu překvapí. :/

Občas se objeví i vyrobní vada, nedavno jsem se koukal na Doxy pilotky v automatu, nechal jsem si je tedy vyndat a byl jsem nepřijemně překvapen, že nešel kožený pásek zapnout... Bylo to ušité tak titěrně, že spona nedoléhala... :/ Hodinky poslala obsluha na reklamaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alespoň, že ta cena za ocelovou lunetu je docela rozumná. Když jsem byl nedávno seznámen s cenou ocelové lunety na Breitling Colt za 17.100,- Kč tak jsem odešel právě s tím, že si raději na lítačku pořídím Rolex  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alespoň, že ta cena za ocelovou lunetu je docela rozumná. Když jsem byl nedávno seznámen s cenou ocelové lunety na Breitling Colt za 17.100,- Kč tak jsem odešel právě s tím, že si raději na lítačku pořídím Rolex  

 

 

presne, at na rolex nadavame jak chceme, stejne nakonec jejich servis a prace jsou z tech levnejsich...

 

kazdopadne necham vymenit lunetu a pujdou z domu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

×
×
  • Vytvořit...