Přejít na obsah

Proc zkontrolovat i funglovky


IzTaPa

Doporučené příspěvky

... toz tak jednou clovek koupi funglovky ve foliich, neprozretelne je da hned do trezoru a kdyz je vytahne z trezoru a sunda sprcgumu z lunety objevi toto... koho by napadlo, ze luneta na funglovkach neni az tak ve 100% stavu... celkem k nas*ani, 3.5k za novou lunetu plus prace...

 

 

Kolik je cena nove lunety bez prace?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak, 3,5 mi přijde velice dobre. Nicméně, Iztapovi se vůbec nedivím, ze je z toho rozladeny najít tohle na novych rolbach nasere

 

chlapi, v prvni rade jsem nas*anej hlavne sam na sebe, ze jsem si to nezkontroloval... proto jsem taky zalozil toto vlakno, aby se dalsi naivne doufajici v naprostou dokonalost novych foliovek vyvarovali takovychto situaci...

 

nicmene s byvalym majitelem jsme nasli smirlive reseni (snad pro obe strany), takze lunetu jsem si uz objednal a za 2-3 tydny prijde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi, v prvni rade jsem nas*anej hlavne sam na sebe, ze jsem si to nezkontroloval... proto jsem taky zalozil toto vlakno, aby se dalsi naivne doufajici v naprostou dokonalost novych foliovek vyvarovali takovychto situaci...

 

nicmene s byvalym majitelem jsme nasli smirlive reseni (snad pro obe strany), takze lunetu jsem si uz objednal a za 2-3 tydny prijde...

Kua,ten nadpis - jako "funglovky" mně  přijde opravdu poněkud zavádějící ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a to jako hodinky, ktere koupis - sice od nekoho jineho nez od AD - ale stale ve vsech foliich, ktere nikdo nenosil, uz nejsou funglovky? 

...ale asi nakonec máš i pravdu,ale nadpis vlákna je v tomto případě trochu  .....   beru, jeden  musí být fakt stále ve střehu .. - yes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mezi novymi hodinkami od AD a "novymi" hodinkami z druhe ruky je vyznamny rozdil, ktery tohle vlakno posouva do docela jine roviny. Kdyby mezi nimi tenhle rozdil (jine riziko kupujiciho) nebyl, staly by stejne. A s ohledem na ruzna rizika je jiste na miste i ruzna mira obezretnosti pri koupi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a to jako hodinky, ktere koupis - sice od nekoho jineho nez od AD - ale stale ve vsech foliich, ktere nikdo nenosil, uz nejsou funglovky? 

Nejsou uz nove, pouze nenosene, zaruka uz bezi... Ale to je jen slovickareni. Dalsi vec je, ze hodne "novych" Rolad ve foliich uz nekdo nosil, staci pohledat wristshoty tady na foru. Zalepeny rolady na ruce tu vidim kazdou chvili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si myslím, ze tohle to hází jinam. Nebyly od AD, ale někdo ti je prodával jakoze nové od AD, ale přitom je třeba uz nosil a škrábl je tedy on.

 

hezko rict. a spekulovat se mi o tomto nechce, a to i vzhledem k tomu, ze maji na sobe stale vsechny folie...

 

 

Koupim hodinky vod nekoho a pak jako ze AD a blablabla.

 

 

nikdy jsem nerekl, ze byly od AD a blablabla ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

×
×
  • Vytvořit...