Přejít na obsah

Mé první nákupy


Doporučené příspěvky

Tak se mi povedlo získat nový kousek od váženého člena místní komunity. Proti mým prvním nákupům má jednu nezanedbatelnou výhodu - dvakrát denně ukazuje přesně čas. Proto je zatím na výstavce úspěchů, ale pokusím se mu najít správného doktora.

Takto vypadá na ruce

post-50624-0-74480500-1485646358_thumb.jpg

a moc se mi líbí i to, co ostatní nevidí

post-50624-0-46315400-1485646375_thumb.jpg

post-50624-0-35484300-1485646390_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Temer nic. Uplnej problem je strojek, dodavany pouze jako celek, Omega jej cca od 2009 nema na sklade. Takze pokud odejde neco na desce, je problem.

Uvidím, jak to dopadne. Zatím nemám žádné nové zprávy z léčebny u vojenské nemocnice. Pokud to bude něco neopravitelného, tak pořád existuje možnost dát tam jiný strojek ...

I když už to nebude "originál" i tak mi budou dělat radost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po delší odmlce (přes týden jsem nic nekoupil) :(, jsem opět  při pohledu do prodejní sekce podlehl chvilkové slabosti a přidal další kousek do své "sbírky". Abych si vynahradil zklamání, že jsem nestihl včas zareagovat na Pepsi, které se na chvíli objevily, hledal jsem něco zajímavého, co by mi zlepšilo náladu. A i když jsem si sliboval, že se budu jenom koukat ... zase jsem neovládl své (nízké) pudy. Ovšem tentokrát mám polehčující okolnost - je to vlastně návrat k "bývalce". Pořídil jsem si totiž tuto krásu:

post-50624-0-94287300-1486240651_thumb.jpg

Rado je má oblíbená značka a kdybych měl odhadnout, která firma má na mém zápěstí nejvíce hodinkohodin, tak by Rado asi vyhrálo. Trochu mě překvapila šířka keramického tahu ... ale aspoň mám hezký nový keramický náramek, který mohu nosit jako doplněk k jiným hodinkám.

post-50624-0-16593000-1486240671_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvidím, jak to dopadne. Zatím nemám žádné nové zprávy z léčebny u vojenské nemocnice. Pokud to bude něco neopravitelného, tak pořád existuje možnost dát tam jiný strojek ...

I když už to nebude "originál" i tak mi budou dělat radost.

Ta moznost pokud existuje, je z rise fantazie. Kalibr 1611 se daval jen do tohoto modelu. A volne lozene funkcni 1611 tak nejak dosly. Proto je velky rozdil v cene mezi funkcimi a nefunkcnimi Albatrosy

Drzim palce at to KaM zvladnou, kdyztak napis pak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...