Přejít na obsah

Hodinky vojenských pilotů


Mike.

Doporučené příspěvky

Ještě tady přidám fotky a popis z mého blogu, když už máme vojenskou sekci. :smile_anim: (Stejně ty blogy moc lidí nesleduje, co? :D )

 

V sobotu 15. září 2007 se (v areálu letiště Leoše Janáčka Ostrava v Mošnově) konal již sedmý ročník Dne NATO. Přijelo se předvést sedm armád. Byla to opravdu skvělá akce. Více na www.dennato.cz .

 

Na několika fotografiích můžete vidět, jaké používají vojenští piloti hodinky. (Fotografie jsou ořezány a zmenšeny + výřez hodinek :) )

 

Na první fotografii je pilot stíhačky Tornado F3 britského královského letectva RAF (Royal Air Force).

 

pilot1iq6.jpg

 

 

Dále je zde pilot stíhačky F-16CJ - U.S. Air Forces in Europe.

 

pilot3mm8.jpg

 

 

Piloti španělského letectva. (F-18)

 

pilots2hx4.jpg

 

pilots4ul8.jpg

 

 

Pilot německého letectva.

 

pilot5hq7.jpg

Upraveno uživatelem Mike.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen Technická: Nejsem si zcela jist, ale ten chlapík na barevné fotce v prvním příspěvku je myslím Jeff Feinstein, jedno z pěti amerických es ve válce ve Vietnamu (ten nejméně známý).

 

Díky za doplnění. ;)

 

Je to i tady: http://en.wikipedia.org/wiki/Jeffrey_Feinstein

 

Ještě výřez hodnek, měly by to být Heuer Autavia.

 

6q3bcp5.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...
Nelíbí se mi ručky a korunka. Nemáte někdo obrázek, jak vypadaly originální hodinky?

 

Ručičky aj korunka sú v poriadku.Číselník je prekreslený.Má zlý font.

Daj si do googlu "www omega+vertex+record" a nájde ti určite kopec odkazov na w.w.w. hodinky.Niekde mám aj porovnania tých číselníkov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Pár obrázků hodinek, jaké používají piloti letounů JAS-39 Gripen našeho vojenského letectva. Jedná se o hodinky Askania Tempelhof TEM 645-1. Do pouzdra je vyglavírovaný nápis CZECH AIR FORCE a do natahovacího mechanismu číslo hodinek z dané serie.

 

Tušil jsem to.....Longínky vraťte se....Ach jo :blowup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...