Přejít na obsah

Co nosí vaše děti


dr.sphinx

Doporučené příspěvky

Je mu teprve 4,5.. ale Vostok na natu uz by velikostne mohl nosit. Ale pak probehnul dvakrat natesno kolem zarubni, az mi husi kuze naskocila a sly zpatky do hodinkovnice fa7f8a0e878bc393cc30bc40acfc7652.jpg

 

Odesláno z mého Redmi Note 6 Pro pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 192
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...
  • po měsíci...

No, děti... Má už dvacet, ale s hodinkama s nepotatil. Zkoušel jsem leccos, nechytalo se.
Furt na kompu, jeho svět je digitální a orientovat se v čase podle analogového ciferníku nehodlá.

Přemluvil jsem ho aspoň k těmhle, dal je na kůži s překlápěčkou ("něco bys měl nosit, co když ti vypne mobil a tak ;o)"

Tvar mne zaujal, jemně matné stříbro a oblouk na bocích bez typických hrbů u tlačítek.

Na ruce z půl metru vypadají tedy líp, na fotce docela hrůza ;o)
 

casio (2).jpg

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já bych to v podstatě generalizoval. Digitálky na čemkoli k obleku jsou peklo.

Ale holt, je třeba sem tam jíti cestou kompromisu. Je to lepší než nic, i když třeba zaujmete příkřejší stanovisko.
Já jsem se chvilku zabavil a dočasně jsem nemyslel na pořizování hodinek a příslušenství sám po sebe ;o)

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Zase jste měli pravdu. LIDLáky jsou sesazeny z trůnu, Daniel Wellington chválabohu vůbec nenastoupil a z prodejní sekce jsme získali vintážky, kterým mladá úplně propadla.

(i ta fotka je z prodejní sekce, děkuji autorovi, na to nemám dost dobré vybavení, zkušenosti  ani talent)

 

 

SWISS2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 5 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...