Přejít na obsah

Co nosí vaše děti


dr.sphinx

Doporučené příspěvky

Obě dcery nosí eplwoč, myslím, že v SE verzi. Je to hnus, ale omlouvá je věk a pohlaví. Zkoušel jsem jim vnutit něco jiného, ale neuspěl jsem. Snad mi místní majitelé tohoto jablečného zázraku prominou...🙏

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 192
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...

Junior měl 2 roky digitálky a chtěl zase. Radostně se probírám Casio modely ale bába spokojená s Samsung sportovkama podle nichž skutečně běhá a v práci vidí SMS a všechny ty messengery co jich je navrhuje totéž, kvůli nemožnosti zkontaktovat kluka po škole. Mladej ztiší zvuk do vyučování a pak neslyší na pokyny a kontroly. 😁

V jeho případě jsou chytré hodinky přínos, nutí ho k pohybu a nic mu vnucovat nebudu.

Viděl mě jak mám doma na tajňačku na jedné ruce Seiko a Timex a asi to bylo odstrašující. 😀

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak jsem pořídil stejné G´s square co už má náš kluk i holce. Ta má tedy teď novější model GW-M5610 U s tím LED podsvícením.
Na timestore.cz teď za hubičku 2690,-

408e9f46ee6a03991724e7439e5dbe50.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 hour ago, geometr said:

To mi přijde jako krok zpět. Vylepšili třeba, že jsou vidět hodiny při puštěných stopkách a k tomu takhle "vylepší" podsvícení 😞 

Taky se mi vizuálně možná víc líbí starší EL backlight. Ale ten prý časem chřadne. I když jsem to ještě neviděl
LED je prý lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Zastavili sme sa omrknut jednen Seiko obchod, a odisli s hodinkami 😀. Maly si vybral tieto Lorus-y. Vodotesne, a najviac sa mu paci, ze aj svietia. Za 25Eur vela radosti 😉. Mal uz nejake v ramci Lega, ale toto su prve "ozajstne". 

@Bobíkajka S tymi smartmi do skoly to znie ako dobry napad, ide teraz do 1. triedy, tak nad tym este pouvazujem.

20220826_140912.thumb.jpg.54a7b0bb4337b478fa442de527710f40.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Dcerka 5 let. Vybrala si sama z celé kolekce Flik Flak. Pravda, na růžovou nikdy moc nebyla. Překvapilo mě zpracování, na pohled kvalitní, sekundovka padá na indexy, luneta krásně cvaká (60x) a dcera ji používá neustále k odměřování času, třeba kolik minut má jeden díl tlapkové patroly. Jediná vada - nemají lumi... V jejím věku se mi mohlo o nějakých primkách jen zdát, natož SWISS na cifru.

 

IMG_20220930_153804.thumb.jpg.761a2454a47f8a4a0c8847c2653de38a.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, tarmi napsal:

Dcerka 5 let. Vybrala si sama z celé kolekce Flik Flak. Pravda, na růžovou nikdy moc nebyla. Překvapilo mě zpracování, na pohled kvalitní, sekundovka padá na indexy, luneta krásně cvaká (60x) a dcera ji používá neustále k odměřování času, třeba kolik minut má jeden díl tlapkové patroly. Jediná vada - nemají lumi... V jejím věku se mi mohlo o nějakých primkách jen zdát, natož SWISS na cifru.

A to hlavní, můžeš je hodit do pračky a vyprat 😄 Super volba pro prcka, kluk je má šest let a zdá se, že jsou nesmrtelný 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...