Přejít na obsah

Co nosí vaše děti


dr.sphinx

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 192
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Hoši, tak já nevím. Jak koukám na ty fotky, já už to mám doma vážnější. Mladej už má troje hodinky. Jedny Primky ode mě, dostal v šesti letech na vánoce, jako já stejné ke stejné příležitosti. K tomu si tady dvoje koupil, sám si na ně našetřil/vydělal. Už je v tom za sedm tisíc. Jedny mechanické chronografy a CWC. Je mu devět. To už si koupil kolo a důležité lego. Dneska tady meditoval nad jedním inzerátem a pak mi řekl, že qvarcová chrona nechce. Že to prostě není ono a mechanický automat je něco jiného. Jako těší mě, že si v tomhle věku uvědomuje hodnoty, sám si za něčím jde, ale na druhou stranu, obávám se, co bude nutné pořizovat za 10 let.

 

Teď prej, na co by přišly chrona, pilotky, automaty, s pořádnou lumi. V devíti letech. Teda jestli jsem ho tak zblbnul já...

Upraveno uživatelem Wanderer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Vážení, vidím, že je zde zdokumentováno předávání hodinek dětem.

Těm nevinným, nezáludným, bezbranným stvořením. Víte snad, na jakou dráhu je posíláte.

 

Slyšel jsem, jak drogoví dealeři obcházejí základní školy a dávají dětem první dávku drogy zadarmo.

 

Ale kdoví, třeba závidím. Synek je nehodinkový typ (a analogové snad ani nepřečte, je to nerd?) a sotva jsem ho

přesvědčil, že muž hodinky potřebuje, schválil tedy digi casio, kožený řemen a motýlová spona to trochu zkulturnila.

Moje chrono-nutkání to na dlouho neuspokojilo. A dcerka tomu taky neholduje, má hodinky z internetového obchodu

co dostala k nákupu šatstva zadarmo. Aspoň přiložený plechový tah z konzervového plechu jsem poslal do hutí a nasadil lepší

ze svých Orientek, ale stejně to leží ve stolku. A manželka? Její Tissotky se dostanou ven leda jedno za dva roky,

kdy jim měním baterku a vracím do šperkovnice. (a to už trvá vícnež 20 let...)

 

Táhnu tedy tu chronokáru osamocen a až jednou zemřu, všechny mé beliebte Armbanduhry nejspíš propadnou Chronomagu...

 

Tak beru zpět úvodní slovo, gratuluju a trošku závidím ;o)

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Přicházím se svěřit s malou rodinnou tragédií

bavil jsem se s dcerkou a projevila zájem o nějaké hodinky

hned jsem ožil, ať tedy vyjeví své přání

Tatínku, "Daniel Wellington"

 

ustál jsem to, však ještě se nekupujou ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...