Přejít na obsah

Na čem nosit?


Doporučené příspěvky

Před pár dny jsem si pořídil tuhle krásu

post-50624-0-50072300-1484496796_thumb.jpg

Občas si vyjdeme na procházku

post-50624-0-43237300-1484496833_thumb.jpg

A náš vztah se vyvíjí tím správným směrem. Jen jedna věc tuto idylu kazí. Originál Graham řemen mi vůbec nesedí. Hodinky jsou velké a mají dost zahnuté nožičky, na které je nasazená tuhá guma, která zřejmě sedí výborně na zápěstí do 20 cm. Ale na mé tlusté ruce to docela tlačí. Tenhle typ řemínku jsem stejně nikdy neměl rád a tak přemýšlím, čím originál nahradit. Nejlepší zkušenosti mám s keramikou, titan by asi taky neurazil, ocel ve slušné kvalitě je také nositelná. Rád bych se vyhnul kaučuku či kůži. Hlavně musí jít trochu do strany, abych měl z nošení příjemný pocit.

Druhá možnost (nechat si u chirurga trochu osekat kost) je zatím v záloze?.

Co by podle vás bylo nejrozumnější (a nejhezčí :) ) řešení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Díky všem za názory. Pořád se nemůžu rozhodnout. Zatím jsem vyřadil Nato, gumu taky nechci a kůže snad jen s nějakou dobrou sponou. Ale zatím budu rád, když najdu něco se správnou šířkou a délkou. Dnešní pokus nevyšel a tak hledám dál. Asi zkusím naslepo ebay .... a za půl roku tu budu přebytky prodávat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem za názory. Pořád se nemůžu rozhodnout. Zatím jsem vyřadil Nato, gumu taky nechci a kůže snad jen s nějakou dobrou sponou. Ale zatím budu rád, když najdu něco se správnou šířkou a délkou. Dnešní pokus nevyšel a tak hledám dál. Asi zkusím naslepo ebay .... a za půl roku tu budu přebytky prodávat :)

A co takhle se poradit se strapshopem.

No lepší než toho nakoupit plnou bednu.

Myslím že tady má nick Baker.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...