Přejít na obsah

Zeppelin?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 47
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já bych se vysral na kompromisy a vzal ty Zeppeliny (pokud jsem pochopil správně, že ti jde hlavně o ten vzhled), protože ten vzhled je prostě jedinečný a vše bude jen na půl spokojenost. Jo, za 10 000 kč to tím strojkem posrali, ale nemyslím, že by to byl až takový průser...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych se vysral na kompromisy a vzal ty Zeppeliny (pokud jsem pochopil správně, že ti jde hlavně o ten vzhled), protože ten vzhled je prostě jedinečný a vše bude jen na půl spokojenost. Jo, za 10 000 kč to tím strojkem posrali, ale nemyslím, že by to byl až takový průser...

 

 

Je to tak... V tomhle pripade je pro me vzhled dulezitej na 90%, ale safir, vetsi wr me rozumove tahne jinam. Mozna se hecnu a vezmu za 26 ty zeppeliny s automatem, to by bylo mozna definitivni reseni :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zrovna tu WR bych fakt neresil, nebo mas v umyslu se s tema hodinkama koupat/potapet? Samozrejme je fajn, kdyz se nemusis bat namocit si ruce a hodinky maji nejakou zakladni WR, ale to by ty Zeppeliny snad zvladly :) Spise ten safir zamrzi, ty Zeppeliny maji jiskru, jsou hodne zajimave s retro designem, proste zaujmou a libi se mi.. I kdyz fotky vzdycky muzou zkreslovat. Zeppeliny jsou volba srdce, Citizeny volba rozumu... Co se tyce hodinek, osobne se ridim tim prvnim v poradi  ^_^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zrovna tu WR bych fakt neresil, nebo mas v umyslu se s tema hodinkama koupat/potapet? Samozrejme je fajn, kdyz se nemusis bat namocit si ruce a hodinky maji nejakou zakladni WR, ale to by ty Zeppeliny snad zvladly :) Spise ten safir zamrzi, ty Zeppeliny maji jiskru, jsou hodne zajimave s retro designem, proste zaujmou a libi se mi.. I kdyz fotky vzdycky muzou zkreslovat. Zeppeliny jsou volba srdce, Citizeny volba rozumu... Co se tyce hodinek, osobne se ridim tim prvnim v poradi  ^_^

 

U me je problem, ze ve vode s hodinkama jsem v podstate denne, ikdyz vetsinou jen povrchove plavani (pro jiny pripady mam divery) :). Takze menimsvuj nazor popate a bude to zrejme volba srdce :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zrovna tu WR bych fakt neresil, nebo mas v umyslu se s tema hodinkama koupat/potapet? Samozrejme je fajn, kdyz se nemusis bat namocit si ruce a hodinky maji nejakou zakladni WR, ale to by ty Zeppeliny snad zvladly :) Spise ten safir zamrzi, ty Zeppeliny maji jiskru, jsou hodne zajimave s retro designem, proste zaujmou a libi se mi.. I kdyz fotky vzdycky muzou zkreslovat. Zeppeliny jsou volba srdce, Citizeny volba rozumu... Co se tyce hodinek, osobne se ridim tim prvnim v poradi  ^_^

Nevím, jak to máš ty, ale WR je u hodinek jedna z prvních věcí, kterou řeším, i u oblekovek očekávám min 5 bar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo takhle, tak to asi trochu zase zamicha kartama... V tom pripade budes potrebovat hodinky na tahu/ gume, pripadne koupit pomerne drahou kuzi napr od Hirshe, krera je proti vode odolnejsi... Nevim, co presne delas, ale cachtat se kazdej den ve vode se Zeppelinama na ruce asi neni dobrej napad.. :/ k tomu ucelu mi ale nesedi ani ty letecky citizeny, ale spise nejaky divery..;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo takhle, tak to asi trochu zase zamicha kartama... V tom pripade budes potrebovat hodinky na tahu/ gume, pripadne koupit pomerne drahou kuzi napr od Hirshe, krera je proti vode odolnejsi... Nevim, co presne delas, ale cachtat se kazdej den ve vode se Zeppelinama na ruce asi neni dobrej napad.. :/ k tomu ucelu mi ale nesedi ani ty letecky citizeny, ale spise nejaky divery.. ;)

Zkrátím to. Do vody není nutno chodit jen s divery WR20bar... <_<

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi jsem mel nejaky levny quartzky s wr 5 bar a byl jsem s nima ve vode kazdy den (chodim obden plavat, hodinky nesundavam ani na spani ani do vany) a vydrzely to... Kdyz jedu k mori beru divery :) remen mam v planu objednat ze strapshopu, ale nerad bych si utopil hodinky za 10K, ty citizeny maji precejenom 20 bar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Být tebou, tak aktuálně nekoupím nic, protože ty "lítáš" od automatů k rádiem řízeným quartzkám, takže z jednoho konce na druhý. Napřed si ujasnit co chci a pak vyhazovat peníze, jinak bys hned po koupi nejspíš dospěl k tomu, že chceš něco jiného a proděláš gatě (jako mnozí, co na tom byli a jsou stejně) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zeppeliny 100 Jahre (v profilovke) som dostal k narodeninám, na meshi, takže som neriešil, čo je v nich, dokonca ten tmavošedý matný cifer sa mi postupom času začal páčiť najviac (osobne by ma tiež lákal beige, čierny sa mi páči najmenej). No a teda esteticky sú parádne, presne, ako tu už bolo napísané. Dokúpil som si k nim jeden kožený remeň a jeden letný NATO strap, všetky im ešte dodávajú iný charakter podľa príležitosti. Sú parádne, odolné, presné, moje doteraz menej ako sekunda na mesiac. Každopádne, v tejto cenovej kategórii by som sa riadil srdcom, ak majú robiť radosť, tak ju budú robiť aj s Čínskym quartzom.

Upraveno uživatelem toblaky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...