Přejít na obsah

FARER


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

tak uz robia aj automaty ...pekne su ...len ta korunka no :-/ ..ale ze je to ich trademark a menit to nebudu

 

vsetky farebne kombinacie sa mi pacia ...este keby to dali aspon na wr100 ...by to boli take "expy1"

 

ale cenu skoro 1000e by som asi neskusol ...som zvedavy ci casom budu davat 50% zlavy ala CW

Upraveno uživatelem minimus80
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • Po roku...
  • Po roku...
  • Po letech...

Mam dotaz: Asi klidne i na @Dokusan 🙏🏼 pac mi prijde jako megaznalej a snad i ma hodinky od Farer.

1. Proc je znacka mezi Švýcarské hodinky a ne mezi https://forum.chronomag.cz/forum/117-ostatní-zajímavé-evropské-hodinky/  kdyz jde o British watch company

2. Proc je tohle vlakno tak mrtve?

Ja jsem totalni rookie ... A do te doby nez se mi podari koupit nekde Concepty tak asi i zustanu, ale Farer se mi moc libi. Tak me dost zajima proc tu k nim neni tolik diskuze jako treba k Wardum? 

Moc diky! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Just now, Bert said:

Výroba probíhá ve Švýcarsku. A to až do takové míry, že mohou mít označení SWISS MADE. Proto jsou mezi švýcary.

To ale Wardi maji taky Swiss made a jsou v sekci "zajimave evropske hodinky" Jinak samozrejne rozumim sefe a nediskutuji! (jsem proti vsem hodinkova nula a tak se omlouvam za dotazy). Jeste teda jeden dotaz, proc neni znacka Farer teda viditelna mezi seznamem znacek v uvodu? Nejak mezi Eterna a Fortis? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ward se od začátku profiloval jako anglická značka,  hodinky posílá z Anglie,  showroom má v Londýně, na ciferníku byl zpočátku Christopher Ward London.

Osobně tu historii neznám, proč je jedna značka tam a druhá tam a je mi to asi jedno.

Ward od roku 2004 ušel obrovský kus cesty, byt ne každému se současné směřování značky líbí. 

Ale už toto vlákno nebudu plevelit. 

Vlákno je takove polomrtvé, protože je tady má málo kdo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to mě právě zajímá proč tak málo lidí je má, nebo se líbí tak málo? 

Přijde mi z laického hlediska, že to je škoda. Nikdy jsem je neviděl naživo. Třeba nejsou tak kvalitně zpracované jako Wardy. Ale maji taky všechno Sellitu... Ciferníky se zdají krásné zpracované ... Tak mě to dost máte že Farer nežije aspoň částečně tak jako Wardi fórum. Je to cenou? 

Farer pokud jsem dobře pochopil taky posila z UK. Taky má v ceně free shipping a VAT. Taky je možné je vrátit v pohodě. 

Wardy teda než jsem je koupil tak jsem taky netušil jaká je kvalita. A jsem moc moc spokojený. 

Vlastně jsem do Wardu sel jen díky fóru a díky tobě @Dokusan

Upraveno uživatelem Petr Pavel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...