Jump to content

Luch (Luč) jednoručky

Recommended Posts

mea culpa, mea maxima culpa, nerozklikol som viac info :( za tu cenu nemas co riesit.  ja som tie moje predal, lebo som na ne prestal vidiet, ale boli velmi dobre.  

• Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak můj první samostatný zahrnační nákup s platbou kartou. Drtil jsem to překladačem, tak snad jsem to nepodělal. Potvrzení přišlo v azbuce:D.

Tak snad to nebude poslední nákup. Ale kdyby náhodou, tak 2.000,- nejsou důvod se zastřelit. Jestli dorazí, tak dám fotky a info. Těším se.

Tak objednal jsem ty s bílým cifrem ref: 71950980. Jsem vysazený na černé cifry, ale konkrétně tady mi přijde, že by to bylo blbě čítelné a kor když na skle není AR. A navíc u jednoruček to bude chtít asi dobré odečítání.

Obecně hodně těch kombinací mí přijde, že to nebude úplně dobře čitelné. Z produktových fotek to úplně zjevné není, ale když tam občas je nějaká fotka přímo na ruce, tak už se to víc projevuje. A celkově mi k tomu prostě ta bílá sedí. jen jsem si říkal, že by to bylo docela super, kdyby ta ručička byla třeba červená. A ještě jsme zvědavý jak se bude jevit ten potisk (pochybuju, že tam bude nějaká plastičnost.) toho cofru, on totoiž není úplně bilý jako na tom model s ebay v chromovaném pouzdře.

No každopádně se těším.

• 2 weeks later...

Neplatil. Bez cla. Ono asi záleží na tom, jakou cenu napíše odesílatel. Já jsem vzal tu nejlevnější variantu z eBay, protože jsem chtěl dýnko s tou "čmáranicí". A došlo mi to za 12 dnů. :)

IMG_1994.jpg
V 26. 10. 2020 v 9:50, Roman-ZA napsal:

vrelo ti ich doporucujem, su velmi fajn na nosenie. su to take vikendove hodinky, ked ti 5 -10 minut nehra ziadnu ulohu ;)  

Škoda, že som si nevšimol, že ich máš. Vystrelil by som k tebe a trochu ich poobzeral :)

@Mari tak je spíš pravděpodobné, že si koupil od někoho z EU. Já toužil po té nerezové variantě, bo chrom nesnáším. a je to novinka, tak to mají jen v Bělorusku. Už se moc těším.

před 20 hodinami, zhrado napsal:

Škoda, že som si nevšimol, že ich máš. Vystrelil by som k tebe a trochu ich poobzeral :)

ja ich uz nemam, zial ...