Přejít na obsah

Typický uživatel mechanických hodinek - Chronomagik


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 70
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Docela by mě zajímalo, jak vypadá typický Chronomagista, resp. uživatel mechanických hodinek. Věk, vzdělání, typ zaměstnání, politická orientace, světonázor, výška, váha, dioptrie, atd. :) la by na to tady udělat anketa s průběžnými výsledky?

 

 

Byl sem tajně na předvánočnim setkání Chronomagu a udělal jedno paparazzi foto. :smoke:

post-1365-1199989081.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak aby konečne niekto splnil povodnu požiadavku,tak 17,ukončene zakladne vzdelanie,momentalne bilingvalny gympel,na politiku som ešte mlady,svetonazor-kedže som pesimisticky realista a cynik,toto by som nerozoberal,177/58,ľave oko 0,75 prave 1,25 a teraz sa smejte B)

 

No tak už vidim,že su na to ine temy,tak nič :whistle:

Upraveno uživatelem xlaque
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já pár lidí odsuď viděl a jsme většinou pěkný držky :-)))

 

Teda kromě NIGHTinGALEa, kterej je fešák i v saku a mechana, kterej se pozná podle zlatejch ručiček... :-)

 

Dám to přečíst manželce, dneska mi řekla, že už mě nemůže ani vidět :D

 

No, já viděl hodně lidí a většina z vás mi přijde starší a solidnější, než jsem já (až na Grgu, ten je mladší, takže mě bude poslouchat) :)

Upraveno uživatelem NIGHTinGALE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dám to přečíst manželce, dneska mi řekla, že už mě nemůže ani vidět :D

 

No, já viděl hodně lidí a většina z vás mi přijde starší a solidnější, než jsem já (až na Grgu, ten je mladší, takže mě bude poslouchat) :)

 

Hmm... me je dvaadvacet a kdyz jsi me videl, tak jsem se s 3168 (nebo co to ma ten chlapek za cislo :) ) docela vylil... Taky Ti prijdu starsi a solidnejsi? :D

 

 

Edit: Mmm, prispevek cislo 888, to je jeste drsnejsi, nez kdyby o byly sestky... ;)

Upraveno uživatelem boo-beek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak taky něco o mě, aby jste neřekli, že tot fórum je moc anonymní a foto pro ty, kteří mne neviděli na vánoční besídcev Praze.

 

N4M alias NAM alias Benelli_2000

 

Výroba tohoto modelu započalo roku 1980 - do provozu byl uveden roku 1981

Pohon této občas samostostatné jednotky vyžaduje minimálně jedenkrát týdně doplnění hladiny maziva ve formě alkoholu o voltáži vyžší než 35%

Primární prací modelu N4M je sběr informací ve vzdělávacím středisku (VŠ). Sekundární prací je podpůrná činnost v jednom

internetovém deníku a jednom motocyklovém časopise. Až bude sběr dat na VŠ u konce jednotka se pravděpodobně do stálého pracovního

procesu nenasadí, jelikož už nyní se předpokládá její kolaps, kvůli omezené kapacitě harddisku a závislosti na "mazivu."

 

Nemusíte se ale bát - s tímto jedincem se naštěstí, díky mnoha odhaleným vadám, nepočítá pro masovou výrobu.

post-1608-1200011272.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...