Přejít na obsah

SPINNAKER


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 134
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...

Ahojte, nechcel som zakladať novu tému keď že je tu už táto, priznám sa že na tento brand som dnes natrafil  prvý raz a to úplne náhodou keď som hladal nejaké potápky 😀 takže čo si o tom myslieť, ako sú na tom čo sa týka spracovania prípadne pomer cena/kvalita? ako ste s nimi spokojný po nejakom čase ? 

Diky za všetky reakcie

Upraveno uživatelem MaaBe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mal som Spinnaker Dumas. Nákup priamo od nich, cena bola po zľave do 300€ aj s poštou. Majú často zľavy 20-30%, tak treba počkať a nekupovať za plnú sumu. Pomer cena a kvalita je veľmi dobrá. Z tú sumu naozaj dosť muziky. Spracovanie púzdra, ciferníka na dobrej úrovni. Safírové sklo s AR, seiko stroj s hacking a dátumovkou robil cca+ 2/3 sec/ deň. Mesh bol celkom fajn ale zapínanie nič moc, teraz už predávajú s oceľovým náramkom. Kupoval som ich z dôvodu, že ma zaujal dizajn, hľadaľ som biely ciferník.  

Upraveno uživatelem lemon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, lemon napsal:

Mal som Spinnaker Dumas. Nákup priamo od nich, cena bola po zľave do 300€ aj s poštou. Majú často zľavy 20-30%, tak treba počkať a nekupovať za plnú sumu. Pomer cena a kvalita je veľmi dobrá. Z tú sumu naozaj dosť muziky. Spracovanie púzdra, ciferníka na dobrej úrovni. Safírové sklo s AR, seiko stroj s hacking a dátumovkou robil cca+ 2/3 sec/ deň. Mesh bol celkom fajn ale zapínanie nič moc, teraz už predávajú s oceľovým náramkom. Kupoval som ich z dôvodu, že ma zaujal dizajn, hľadaľ som biely ciferník.  

Dakujem ti pekne za zhrnutie, moc mi to pomohlo 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam SPENCE 300. hodinky su dobre spracovane, puzdro je pekne tenke a velmi dobre sadne na ruku. naramok nie je ziadne chrastitko, je to kov, ktory citis na ruke, ale velmi prijemne sande a obopne ruku, netrha chlpy. hodinky su velmi pekne matovane upravene. presnesnost som extra nesledoval, ale zda sa byt na velmi dobrej urovni, predsa len MIYOTA 9015 je kvalitny stroj, kde sekundovka krasne plynie po ciferniku. hacking je samozrejmostou. kupovane boli cez chrono24 u seriouswatches. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 11. 2022 v 8:34, MaaBe napsal:

Dakujem ti pekne za zhrnutie, moc mi to pomohlo 👍

taky jsem měl Dumasy, za ty prachy fakt paráda! Krásnej cifr, brutálně svítily včetně lunety! luneta z minerálního skla..průhled, signovaná korunka...safír. Určitě můžu doporučit. I ta přesnost byla super. 

Měl jsem tyto: (aji mi chyběj koukám :( )

 

 

Spinnaker_Dumas_Steel_SP-5081-22_conteenium_6.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Kladiva to nejsou a na ruce sedí perfektně. Měl jsem předchozí model,ještě s tím jejich mesh náramkem a nebylo jim co vytknout


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...