Jump to content

SPINNAKER

Guest maxipesfik
 Share

Recommended Posts

Nemá tu někdo tyhle Spinnakery? 

https://spinnaker-watches.co.uk/collections/bradner/products/sp-5062-02 

Zajímalo by mě, jak svítí, nemusí to být Fukušima jako u Seika, ale jestli jde k ránu odečíst čas, stačilo by... 

SP-5062-02-Q_1024x1024.jpg?v=1588580317

Edited by murdoch
přidání fotky

• Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak na dotaz na oficiálních stránkách mi od Spinnakeru odpověděli, že podle délky a intenzity nasvícení je luminiscence viditelná od několika minut do 15 hodin. 

Teď je jen otázkou, jak moc jim to věřit :) 

Věřit jim můžeš, to je stejná odpověď jako předpověď počasí, že zítra bude jasno až skoro jasno, místy oblačno až zataženo s občasnými přeháňkami nebo bouřkami a krupobitím, teplota od 18 do 26°C. Splést se je prakticky nemožné. 😀

před 12 hodinami, murdoch napsal:

A dá se, při troše dobré vůle, odečíst čas? 

Dá, ale chce to si je přiblížit k očím tak na 20 - 30 cm. Už světélkují fakt slabě. Nijak speciálně jsem je před tím nenasvěcoval. Jo a šel jsem spát cca ve 21:30 a koukal jsem se ve 3:30.

Na odečtení času stačí už to, že ciferník a ručičky mají kontrastní barvu, protože jsem se ještě nesetkal s tím, že by v místnosti byla absolutní černočerná tma a člověk si neviděl takříkajíc na špičku nosu. Hůř jsou na tom světlé ciferníky a se stříbrnými ručkami a obecně málo kontrastní kombinace, tam se pak hodí tritium.

• 1 month later...
  • 5 months later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Tak už jsou doma Croft Anchor Black, objednány z UK webu. Nejsem vůbec znalcem hodinek, ale vypadají krásně. Mám radost. Ještě se uvidí, zda se s automaty budu kamarádit, nyní mám baterkové Wengery, tedy starost 0. V nejhorším zakoupím "giglač" a přes víkend mi je udrží v chodu.

KAR_7533.jpg

KAR_7537.jpg

ono ani tak nie je dolezite, kde bol vyrobeny, ale odkial ho kupujes. ty si ho kupil z Ostrovov, takze DPH plati predavajuci na zaciatku.

hlavne, nech ti sluzia v zdravi ;)