Přejít na obsah

Jake Sinn mate prave na ruce?


Kid_A

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Populární příspěvky

Dokusan

1736

Dve rychly srovnavacky. Bila limitka ma predne jinou povrchovou upravu pouzdra. Taky mam pocit, ze bila ten cifr opticky zvetsuje. Ve srovnani tistenych indexu a indexu plastickych za me u 556 asi vitezi ty tistene. Na druhou stranu jubilejsi limitce plasticke indexy dodavaji na elegantni vaznosti. A datumovka u 556 neni vubec spatna vec. Jubilejni limitka by ho mela mit taky:-))

post-248-0-09925300-1490306003_thumb.jpg

post-248-0-77831800-1490306010_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Kid_A
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyjo, Kide, jsem myslel PEKNE fotky :D

 

Jednu dobu jsem po tech 556 Weiß koukal, ale nikde nebyly. Kde a ta kolik jsi je sehnel, smim li se ptat?

ja vim:))) fotil sem to vcera v noci po praci. O vikendu snad budou lepsi fotky. Jinak,shanel jsem je dvema kanaly - oslovoval jsem majitele pres instagram a majitele pres wus. Limitku prodaval americky distributor, takze drtiva vetsina produkce skoncila na wus za morem. Na wus letos a vloni par kusu slo v rozmezi 1000 - 1300 dolaru. Na ebay je to horsi, tam chodej za 1500+ euro. Nakonec dopadl kanal wus a poslal mi je borec z kalifornie za cenu odpovidajici cenam na wus. Kus cislo 015 ze 150. Perkny cislo:-)) Upraveno uživatelem Kid_A
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja vim:))) fotil sem to vcera v noci po praci. O vikendu snad budou lepsi fotky. Jinak,shanel jsem je dvema kanaly - oslovoval jsem majitele pres instagram a majitele pres wus. Limitku prodaval americky distributor, takze drtiva vetsina produkce skoncila na wus za morem. Na wus letos a vloni par kusu slo v rozmezi 1000 - 1300 dolaru. Na ebay je to horsi, tam chodej za 1500+ euro. Nakonec dopadl kanal wus a poslal mi je borec z kalifornie za cenu odpovidajici cenam na wus. Kus cislo 015 ze 150. Perkny cislo:-))

Good job. ;) Uz se tesim na fotky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...