Přejít na obsah

Jake Sinn mate prave na ruce?


Kid_A

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Populární příspěvky

Dokusan

1736

Trocha toho sunburstu, tekhle před volnem...

 

Hodinky su to pekne, ale mne trocha vadi ten ich modry odtien, ide do fialova, to ja nemusim. Keby to dali menej fialove a bezovu lumi, hned by som sa zamiloval  :)

Tak sa aspon podelim o moje 104ky s novym tahom, co mi vcera pristal doma  :cool02:

 

post-40594-0-22705000-1530697912_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda, že fotku jsem upravoval, ale odlesk je pod jistým náklonem a při dostatku slunečního svitu opravdu do filaova (přikládám neupravenou fotku). Pokud se na hodinky kouká v jiných podmínkách, jsou prostě tmavě modré. Mě osobně se ta ale fialová hrozně líbí...

 

32683d8cdde67d7c1f82f496760c1bb3.jpg

 

b2b9d186dfa79a64de7a6a2c70fc5b0c.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodím to zatím sem, páč se mi  ještě nechce dělat inzerát, ale kdyby měl někdo zájem o černé 104ky na tahu, tak mi napište SZ ;)

 

Teba tie tvoje prestali bavit nejak rychlo, nie?

 

Keby som nemal tak vela hodiniek a tak malo penazi, bral by som. Jednych sa zbavim a dvoje zas pribudnu, ach ta zavislost   :frusty:

104 su paradne, moje najoblubenejsie, aj ked teraz ich na chvilu zatienili digitalky Casio  :D ale to zas prejde.

A mozno keby som pred 3 rokmi zacal zbierat radsej digitalky, mal by som teraz viac penazi a chytal by som sa za hlavu preco si niekto kupuje mechanicke hodinky  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normalna 60 klikova rachotiaca vec, ak si dobre pamatam U1 tak rovnaka. Ale toto mi nevadilo na nich nikdy, nie su to salonne davre a 60 klikov je podla mna ten spravny pocet. Ma to puzdro hore nohami, cifernik a rucky maju inak farby a logo, no date, tegiment a paradny dome safir. Mam to teraz na nato strape bo som amatersky vystrelil stezejku zo spony a uz som ju nenasiel.. to je tak ked neviem vydrzat :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normalna 60 klikova rachotiaca vec, ak si dobre pamatam U1 tak rovnaka....

Jo to bude ona, ten novejsi system se musi luneta tusim zamacknout aby se s ni dalo otacet. 60 kliku je akorat, tim spis by se mohli vykaslat na ty pulminutovy indexy od 0 do 15min, beztak jsou tam k nicemu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...