Přejít na obsah

Jake Sinn mate prave na ruce?


Kid_A

Doporučené příspěvky

U tech 856 je ta cervena vterinovka hezka, i kdyz si rikam jak by tam asi vypadala zluta, ta by me ten vyskomer asociovala asi trosku vic. U 556 bez cislic me prijde naopak rusiva tam se me libi ten cistej nic nerusici design. A musim rict ze jsem vubec necekal jak spokojenej s tema 556 budu, i kdyz mam ruku cca 19.5 a v lete asi i vic, tak me i tech 38mm prijde tak akorat a nedovedu si predstavit hodinky v tyhle cenovy kategorii co bych momentalne chtel vyzkouset... Teda pokud zapomenu na 556i B... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Populární příspěvky

Dokusan

1736

Mě se ta červená vteřinovka na 556a moc líbí. Jednu dobu jsem uvažoval, že v rámci nějakého servisu nechám vyměnit tu svoji bílou za červenou :-) Ale nějak jsem si zvykl a jsem spokojený s černobílou :-)

IMG_20200607_151431.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, libor2002 napsal:

Nj, ale až ji vyměníš, tak si pak budeš říkat "jak jsem bez ty červený mohl bejt". ;)

To máš asi pravdu :-) Ale zatím se mi nechce nechat do nich rýpat. Šlapou v průměru +0,5 s/d , takže úúúplná spokojenost :-) A navic v době koronablbákova jsem si v pohodě myl ruce i s 556kama na tahu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...