Přejít na obsah

Jake Sinn mate prave na ruce?


Kid_A

Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, dr.sphinx napsal:

A jinak bych je klidně začal nosit, do Vánoc je přece ještě hormada času pořídit něco dalšího.

 

Byly mi odebrány manželkou, abych je nezačal nosit 😉  tak to je vyřešeno.

Ale s tím dalším nákupem, to člověk nikdá neví 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Populární příspěvky

Dokusan

1736

Nějak jsem si na ten tah zvykl a už neumím jinak. Mám rád když to chrastí, nosím je hodně navolno. Nějaká mikroregulace tam je. Jsou tam tři dírky na posun, což by mělo teoreticky stačit. Já bych k tomu ale ocenil možnost půldílků tahu. Jsem nepříčetný, když spona/hodinky nesedí 100% na střed zápěstí. Což je ovšem požadavek, v mém případě kdy ty hodinky lítají přes půl ruky, úplně nesmyslný. Ale nemůžu si pomoct :D

Edit: a je to strašná škoda, že už je neumím nosit na jinak než na tahu. Sluší jim to na všem. Taky k nim mám origo řemen, ISOfrane a Eriku. Tak se vždycky na chvilku pokochám a zas přezuju na tah. Ale letos v létě jsem s Erikou vydržel dobrých pár týdnů.

Upraveno uživatelem nickolas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, nickolas napsal:

Opakování matkou moudrosti. Stopadesátýosmý pokus ubrat dílek (tento týden). Jak dlouho to vydržím? 

Sinn 240 St

 

 

No, přesně.

S tím tahem to mám dost podobně na svých 556kách.

Ty 3 dírky mikroregulace jsou málo. Takže buď je mám na můj vkus moc navolno nebo moc natěsno.

Zatím to vypadá, že v zimě se to na tahu natěsno nosit dá a v létě buď jeden dílek přidám nebo je budu nosit na kůži, natu, canavasu nebo gumě. Dají se fakt nosit na čemkoliv. Ale chtěl bych i na tom tahu, když už stojí takovou raketu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už jsem to měl poměrně vychytaný a věděl jsem přesně jak to potřebuju. Vlastně jsem už jen jednou za rok/dva (mlčte pacholci!) pojal podezření, že bych to měl poupravit. Načež jsem se se po pár minutách/hodinách vrátil k odzkoušené délce. Ale teď jsem nepatrně zhubnul a začal boj. Prověřená délka je najednou moc dlouhá...občas se mi hodinky na zápěstí přetočí, což nechci. Ale když odeberu článek a posunu dírky, tak to délkově sedí, ale když vycentruju hodinky, tak mi jde mírně šejdrem spona. A z toho mi cuká oko, furt na to čumím, centruju, znervózním a zas ten dílek vrátím. Ale pak se mi zas začnou přetáčet hodinky, takže... Ano Lízinko??? 

https://www.youtube.com/watch?v=yxiQmTMT5Zs

Upraveno uživatelem nickolas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Dantechno napsal:

Podle mě by tam mohla jít dodělat mikrovrtákem jedna pozice každým směrem. Když na to tak koukám.

Když něco nejde, vždycky se najde nějaký blbec, který neví že to nejde a vyřeší to. Nekaž mi tady léta praktického výzkumu! :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, dr.sphinx napsal:

Poptal bych to u @martara, ten se na DIY projekty celý třese.

Nóóóóó, na tebe jsme tady čekali. Člověk, který Sinny kupuje na tahu, aby je pak nosil na kůži a ještě k tomu vzhůru nohama mi bude radit :axehead:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HA! A teď jsem na to přišel! Jste v prdeli jak Baťa s dřevákama. Žádné další dírky do spony udělat NEJDOU, protože EXTENZE! Směrem ke kraji spony by ta dírka nevlezla symetricky s ostatníma a směrem ke středu spony by byla nepoužitelná, protože by se tam ta extenze nevlezla.

Vyhrál jsem! :punk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, nickolas napsal:

HA! A teď jsem na to přišel! Jste v prdeli jak Baťa s dřevákama. Žádné další dírky do spony udělat NEJDOU, protože EXTENZE! Směrem ke kraji spony by ta dírka nevlezla symetricky s ostatníma a směrem ke středu spony by byla nepoužitelná, protože by se tam ta extenze nevlezla.

Vyhrál jsem! :punk:

Směrem ke středu spony by to možná šlo...

20201130_154952.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...