Přejít na obsah

Jake Sinn mate prave na ruce?


Kid_A

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Populární příspěvky

Dokusan

1736

Já poslední dobou koukám na 556 I RS jakožto náhradu za DA34ky, který tu ze mě před časem jeden kolega úspěšně vymámil. Na druhou stranu čekám, až Damasko znovu vyleze se svejma původníma modelama, ale s inhousem. Pak bych nějaký DA3x asi opět zrealizoval, což by pak ale byla blbost kupovat teď tyhle. Tak nevím.

(zdroj chronoshop.cz)

6389--sinn-556irs-f-lbvintageiisr.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radku, měl sem 3x Damasko a nakonec jsem rád, že jsem se přesunul k Sinn. Damasko jsou možná zajímavější co do designu, pouzdra a klasického pilotního "looku", ale jako celej fungují ty 556 asi o chlup lépe (beru to z pohledu OWG)

Ty 556 RS jsou rozhodně plnohodnotná náhrada za ty DA34 a za mě bych šel asi do Sinnu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, PavelSch napsal:

Radku, měl sem 3x Damasko a nakonec jsem rád, že jsem se přesunul k Sinn. Damasko jsou možná zajímavější co do designu, pouzdra a klasického pilotního "looku", ale jako celej fungují ty 556 asi o chlup lépe (beru to z pohledu OWG)

Ty 556 RS jsou rozhodně plnohodnotná náhrada za ty DA34 a za mě bych šel asi do Sinnu 

Já měl Déčka jen jednou, Ty píšeš, že 3x a nakonec jsi rád za přechod k Sinnu. Zjímavý. Beru-li to teď čistě z pohledu celkovýho vzhledu, nevidím mezi DA34 a těmahle Sinnama žádnej rozdíl. Bylo třeba něco, co Ti na Déčkách vadilo a Sinn má lepší? Já si teda na Déčka nemůžu stěžovat naprosto v ničem. Vnější AR jsem si škrábnul vlastní blbostí, ale jinak i po šesti letech byly jako nový. Sinn jsem neměl, ty Déčka budou nepochybně tak za dvojnásobek, ale stejně mám strach, že šel-li bych do Sinnů, ty Déčka mi pak tak jako tak nedají spát. Je to dilema a už v tom zase lítám. OWG? U mě bez šance :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Míro, sympatie asi tak nastejno, obě značky jsou DE, u obou bych si vybral. Déčka by byly vyloženě repete, Sinn něco novýho, protože jsem je nikdy neměl. Asi si koupím levnější Seika na uklidnění, budu mít dobrej pocit, že aspoň trochu podpořím Chronoshop a uvidím, jestli mě to na chvíli přejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D Taky možnost.

Jinak já měl i Sinn i Damasko a Sinn mi přijde, že to má takový dotaženější v některých detailech, ale zas co jde o "kov", tak tam u mě vede Damasko. Taky jsem u Damaska žral jejich dýnko a tu hloubku provedení písma. Tisk na cifru u Damaska taky fajn, ale samotnej cifr na mě vždycky působil tak nějak lacině a ručky byly v detailu taky trochu horší.

Stejně to je ale nakonec subjektivní.

Upraveno uživatelem MíraMíra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, jorgus77 napsal:

104

29BD4E5C-A478-4D72-9D73-0DFE51ADC041.jpeg

To byly moje první automaty, někdy je snad ještě přidám do sbírky. Těm hodinkám vlastně nic nechybí - přehlednost a jednoduchost, dobrá velikost, AR, vodotěsnost, možnost hrát si s řemeny (imo jako u Moonů), průhled na strojek. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Diablo1st napsal:

Mal som možnosť na pár zrazoch vyskúšať Sinn 556 a ja by som uprednostnil Damasko. Sinn mi vždy prišli také príliš nudné a dosť mi vadila tá nepekne dlhá korunka. Ale samozrejme je to veľmi subjektívne hodnotenie.

No právě. Sinny jsou v nabídce, stačilo by objednat. Déčka teď ne, prej budou v první půlce roku, co mi psali. Sinnama bych si de-facto zavřel cestu k Déčkům, což úplně nechci, protože mě to stejně podvědomě víc táhne k D...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...