Přejít na obsah

Jake Sinn mate prave na ruce?


Kid_A

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Populární příspěvky

Dokusan

1736

V 28. 6. 2022 v 14:47, bacil.357 napsal:

Rozprávka o lidskej blbosti...

To takhle ráno po noční lezu do trezoru a uklízím papíry od nových hodinek a přejedu sklíčkem po pootevřených dvířkách. Tak v panice běžím k oknu na sluníčko, s rozbušeným srdcem, zkontrolovat jestli se nic  nestalo. No a koukám koukám natáčím hodinky ve slunečních paprscích a zjišťuji, že na skle neco je. Zkouším to utřír a jde to. Ach jen šmouha.. a tady je škrábanec.. nene  to je taky jen upatlaný .. Vše v pořádku.. a sakra, hodinky vyklouzly z ruky a poadají směr dlažba... krev v žilách tuhne, srdce buší na max. Pár pokusů o zachycení, ale reflexy po noční opravdu nejsou v dobré kondici. Hodinky naráží na holeň a odrážejí se na hohu stolu. Naštěstí dřevěného. ... A dopadají na podlahu. Vteřinu se bojím je zvednout, ale nakonec se odhodlávám. Skenuji pouzdro a lunetu.. Na lunetě je jen malý ťukanec, taková ploška.. JInak dobrý.. No pepotěší to , ale dá se s tím žít. Jdu se vykoupat. Při snídani pohlédnu na hodinky a zase mě zamrazí. Nejdou. Zatřesu s nima. Něco tam drhne. Sakra. Pořádně je okukuju. Luneta se trochu vyklá. Pořádně si vynadám a potom ještě jednou. Dávám je do krabičky a beru na ruku U jedničky. Postupně ve mě sílí pocit, že si musím udělat radost, když jsem smutný z poškození hodinek. Takže když jsem měl cestu ke svému dvornímu dodavateli hodinek, nechal jsem tam EZMka a pořídil pro zlepšení nálady Panovy od Mühle a objednal S. A. R. se světlým cifrem, ať se rozveselím trochu......Konec a zvonec

 

Vypadá to na šťastný konec. Přišel mail, že hodinky jsou opraveny a mohu si je vyzvednout.. Hurá jedeme na výlet do Chemnitz. A navíc .. náklady na opravu bere Sinn na sebe. Prý v rámci záruky. Takový přístup jsem nečekal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 7. 2022 v 20:14, bacil.357 napsal:

Vypadá to na šťastný konec. Přišel mail, že hodinky jsou opraveny a mohu si je vyzvednout.. Hurá jedeme na výlet do Chemnitz. A navíc .. náklady na opravu bere Sinn na sebe. Prý v rámci záruky. Takový přístup jsem nečekal...

Tak to je super přístup !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, villain83 napsal:

Skvely hodinky s koulema az po kolena, az budou casem vosoupany, tak to bude jeste lepsi👍

Diky, porad me bavi. A souhlas, uz se tesim az se trochu osoupou :)  Ale ta povrchovka zatim drzi jak cert a je pekne tvrda :) Na spone po pul roce zatim ani mikro skrabance. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, EpsteinBarr napsal:

Tak to je super, ze vsetko dobre dopadlo. Reakcia Sinn bola 👍
Ja som mal svoje chvilu v predajnej sekcii, ale nastastie som stihol inzerat zrusit.

IMG_1103_Fotor.jpg

Ano u Sinn nadstandardní přístup a navíc mi v hodinářství nechali Sinn cestovní futrálek, protože na ruce jsem měl jiné hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...