Přejít na obsah

Jake Sinn mate prave na ruce?


Kid_A

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Populární příspěvky

Dokusan

1736

Absolutně skvělé! Koukám na ně jak puk.

Díky, pořád z nich mám radost, ale co se nošení týče, strašně je zanedbávám :)

Tahle 300 ks limitka pro Japonsko z roku 2000 se jim, dle mého názoru, dost povedla. Průměr 38 mm je na mojí ruku fajn. Plastové sklíčko mi sice na papíře neimponovalo, ale nakonec mi vůbec nevadí.

Fluorescenční ručky jsou nekonvenční a zajímavé, avšak v noci na stolku na nich bez okolního světla nic nepřečtete. Já si na takové situace pořídil tritiovky od Marathonu (důvod se vždy najde :).

Dva sub cifry se mi líbí víc než tři, je to symetričtější. Jen ta vteřinovka mi chybí častěji než potřebuji 12h sčítač. Datumovka mě nijak neruší. Celkem často ji na hodinkách využívám, takže její přítomnost a provedení oceňuji.

Strojek klasika - 7750 - při pohybech, když se roztočí rotor, mi z toho vibruje snad celá paže :)

Upraveno uživatelem wolfesh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Všechno je dodáváno od Sinn.. Ta kůže řemínku je na ruce neuvěřitelně soft..baví mě, že ikdyž není řemen stažený na krev, tak se hodinky na ruce nehnou.Ale dovedu si představit i jiné řemeny.. třeba Nato vypadá suprově.(co jsem viděl na netu).No já se hledám pár let a teď jsem skončil u Sinn 103 St (asi po 1,5ročním zvažování) tak doufám, že mě to zase na chvíli pustí. :-)Předtím jsem zkoušel Steinhart Nav B chrono II Black, ale časem mě přestala vyhovovat jejich na mě přílišná velikost.(44mm).Vlastně je mám doted(a také další značky), ale ani jsem je moc nenosil, tak je uložím do sbírky nebo případně na horší časy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...