Jump to content

Jake Sinn mate prave na ruce?

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poprvé jsem sundal tah ale nepochopil jsem ty stěžejky, nemají žádnou pružinku. A nešli mi nasadit zpátky protože jedna strana
pořád vypadávala. Je na to nějaká finta?
20200502_132113.thumb.jpg.412abf92fea323c6181b0394320ae36b.jpg

Teda musim rict, ze me ty UX uplne rozbily tim ze je v nich ten olejvypadaji krasne

Sent from my iPhone using Tapatalk

Teda musim rict, ze me ty UX uplne rozbily tim ze je v nich ten olejvypadaji krasne

Sent from my iPhone using Tapatalk
Naživo je ten ciferník geniální, vypadá jako displej. Kromě oleje mají spoustu dalších technologií.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

No abych byl upřímnej tak jsem quartzky uplne vyloucil,ze bych se někdy chtěl koupit, ale tohle me rosekalo a jeste jsem cetl ze v nich je nejaka naslapla ETA ktera ma odhylku 10s za rok. Nicméně nepřekousnu, že to jsou 44mm. Mám v hledáčku U50

V ‎19‎.‎9‎.‎2020 v 21:06, cayman napsal:

No abych byl upřímnej tak jsem quartzky uplne vyloucil,ze bych se někdy chtěl koupit, ale tohle me rosekalo a jeste jsem cetl ze v nich je nejaka naslapla ETA ktera ma odhylku 10s za rok. Nicméně nepřekousnu, že to jsou 44mm. Mám v hledáčku U50

No, z vlastní zkušenosti můžu říct, že ta našlapaná ETA má odchylku 0s/rok. A těch 44 je díky krátkejm nožkám úplně v  pohodě i na menší ruku.

• 2 weeks later...

Doktore, pamatuju si, když jsi bral ty mé 144 st sa. Tvářil ses, že je to max na zkoušku a neklapne to. A teď tohle :-))). Moc pěkné.

Šak mi taky trvalo k nim dojít.

103 A Sa B → 900 → 144 St Sa (Kuncák) → 103 St

Ty Martinovy  byly na zkoušku ve smyslu zkusit si to konkrétní pouzdro, ono to i tehdy už v duchu k plastovkám směřovalo :)

V 16. 10. 2020 v 23:13, libor2002 napsal:

To je paráda. 👍 Jak je na tom tritium, ještě svítí? 

Ano ještě svítí, ale ne vím jestli má tritium, té hodinky mají 20 let, ne vím jestli v 2000 bylo ještě tritum