Přejít na obsah

Jake Sinn mate prave na ruce?


Kid_A

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Populární příspěvky

Dokusan

1736

Počítám, že tady budu otravovat častěji. Nakonec jsem pořídil 836 (ale potřeboval jsem je vidět naživo) z Uhren Lounge v Drážďanech. Ironicky se mi hned podařilo vyzkoušet jak moc jsou antimagnetické - hodinky jsem pár hodin po koupení nechal v batohu, kde mám iPad Pro a Magic Keyboard. Evidentně 100 mT nestačí a tohle kombo má odhadem tak 2 - 3x víc.

Večer jsem už pozoroval zpomalení o cca 20 sekund za hodinu. Naštěstí hned o víkendu mě v Koscomu pomohli a teď už jsem mezi 0 - 1 s/den.

 

EF7DBB40-AF00-4050-892F-FFEBA5AC2EC0.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 31. 5. 2022 v 10:28, x591 napsal:

Třeba to někomu pomůže... ze včerejší zkoušky ve skvělém Chronoshopu. Skoro se mi ani nechce věřit, že ty 556 a Financi jsou stejný průměr.

 

Parádní výběr. Ta červená vteřinovka dává těm 556-kám takové zajímavé oživení. Ale tedy za mne z výběru vedou ty Finanz Uhr. Ty jsou prostě pecka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, x591 napsal:

Počítám, že tady budu otravovat častěji. Nakonec jsem pořídil 836 (ale potřeboval jsem je vidět naživo) z Uhren Lounge v Drážďanech. Ironicky se mi hned podařilo vyzkoušet jak moc jsou antimagnetické - hodinky jsem pár hodin po koupení nechal v batohu, kde mám iPad Pro a Magic Keyboard. Evidentně 100 mT nestačí a tohle kombo má odhadem tak 2 - 3x víc.

Večer jsem už pozoroval zpomalení o cca 20 sekund za hodinu. Naštěstí hned o víkendu mě v Koscomu pomohli a teď už jsem mezi 0 - 1 s/den.

 

EF7DBB40-AF00-4050-892F-FFEBA5AC2EC0.jpeg

Super Uhry 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, x591 napsal:

Počítám, že tady budu otravovat častěji. Nakonec jsem pořídil 836 (ale potřeboval jsem je vidět naživo) z Uhren Lounge v Drážďanech. Ironicky se mi hned podařilo vyzkoušet jak moc jsou antimagnetické - hodinky jsem pár hodin po koupení nechal v batohu, kde mám iPad Pro a Magic Keyboard. Evidentně 100 mT nestačí a tohle kombo má odhadem tak 2 - 3x víc.

Večer jsem už pozoroval zpomalení o cca 20 sekund za hodinu. Naštěstí hned o víkendu mě v Koscomu pomohli a teď už jsem mezi 0 - 1 s/den.

 

EF7DBB40-AF00-4050-892F-FFEBA5AC2EC0.jpeg

Parádní. Mě by zajímalo na jaké magnety tedy v praxi stačí odolnost 100 mT. Jen mě napadlo.. Nebyly hodinky už zmagnetizované, když jsi je koupil? Nemám s Tím obchodem totiž úplně dobré zkušenosti. Kdysi mi prodali hodinky, ve kterých se někdo hrabal, vlásek byl špatně nasazený a dýnko nedošroubované a skříplé tešnění. Ale když jsem si hodinky na pultu prohlížel, bylo to cajk. Tak si říkám, že asi při balení do krabičky a do tašky za pultem mi to přehodili..

Ale neříkám, že je to tvůj případ. Jen jsem si vzpomněl na dávnou minulost. Ať šlapou..a dělají radost..

 

Upraveno uživatelem bacil.357
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, bacil.357 napsal:

Parádní. Mě by zajímalo na jaké magnety tedy v praxi stačí odolnost 100 mT. Jen mě napadlo.. Nebyly hodinky už zmagnetizované, když jsi je koupil? Nemám s Tím obchodem totiž úplně dobré zkušenosti. Kdysi mi prodali hodinky, ve kterých se někdo hrabal, vlásek byl špatně nasazený a dýnko nedošroubované a skříplé tešnění. Ale když jsem si hodinky na pultu prohlížel, bylo to cajk. Tak si říkám, že asi při balení do krabičky a do tašky za pultem mi to přehodili..

Ale neříkám, že je to tvůj případ. Jen jsem si vzpomněl na dávnou minulost. Ať šlapou..a dělají radost..

 

Jsem si jistý, že jsem to udělal až já. Asi hodinu po nákupu jsem si dal první čas do Watchtime a ještě ve 4 odpoledne to bylo OK (cca +2 s plus). Teprve potom jsem je dal do batohu. Večer jsem si všiml, že už ztrácejí -60 sekund a teprve potom to začal řešit. Ráno už odhadována ztráta byla asi jen 20 sekund za den.

Nemám nic, čím bych to mohl přesně změřit, ale i hloupá iPhone aplikace ukazuje zajímavá čísla. Běžný magnet na ledničku ukazuje zvýšení normálu cca 10x - 15x (podle Wikipedie to je 5mT). Když to samé porovnám s iPad Pro 12.9 + MK tak je tam maximum 120x - 160x, takže odhaduju něco kolem 50 - 70mT. Počítám, že tomu přispělo, že tam byl kontakt v místě toho nejsilnějšího magnetu po dobu cca 3 hodiny. 

Podle měření v Koscomu  eálná ztráta byla jen -8.5 s/den. Tj. podle mě to hodinky ustály slušně a kdo ví, jaká by situace byla za pár dní. Přikládám měření z Koscomu (cca 19-22 hodin po tom kontaktu).

 

D235665F-3853-4665-A838-9DDB7ADA888A.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro všechny "rádoby měření" jsem použil https://apps.apple.com/cz/app/tesla-meter-magnetic-and-gauss-field-measurement-tool/id1012989916 (tím jsem detekoval, že hodinky ukazují rozdíl cca 3 - 4x než cokoliv nemagnetického okolo).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 6. 2022 v 16:02, HondzaX napsal:

Losos ;)6e6068c170b2bd9848d4520e630bf039.jpg

Koukám dnes na instagram (ne že bych nějak aktivně používal) na Sinn insta story si říkám, že tohle jsem už někde viděl... :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...