Přejít na obsah

jaké casio máte právě teď na ruce ?


hodinkář

Doporučené příspěvky

já bych řek, že jakmile bude plná baterie, tak se to spustí. tyhle funkce jsou náročné na energii, tak je to asi v nějakém spacím režimu... divil bych se, kdyby to bylo "rozbité" :) 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

tak nejhorší manuální práce snad mám, díkybohu, za sebou a vracím se postupně k sezení za kompem, avšak ae1500 zůstávají. hrozně jsem si na ně zvykl díky té skvělé čitelnosti a třeba takhle večír za soumraku se to rozhodně hodí. navíc se mi pořád neokoukaly, ten design se povedl.

IMG_20240812_201838_resize_22.thumb.jpg.3128224ef3e70f502d3fe7b63815f6c1.jpg

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomu já říkám “ciferníkovo-ručičkomechanická vyhořelost”, digošky na ruce přinášejí prostě změněný stav mysli - konečně naprostý klid 🙂 Divím se, jak sem to dřív mohl nevidět…

A jo, sou opravdu, opravdu moc povedený 👍 O takovýmhle pokoukání si můžu já nechat leda tak zdát. 

  • Like 1
  • Dát hlas 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pritom se mi ten negativni displej strasne libi esteticky... rikal jsem si: je to lepsi typ displeje, bude to cajk... jako odecist cas lze, ale nekdy je to utrpeni. proste za modu se musi trpet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, gargamel napsal:

Tomu já říkám “ciferníkovo-ručičkomechanická vyhořelost”, digošky na ruce přinášejí prostě změněný stav mysli - konečně naprostý klid 🙂

asi jo 😂. vona ta chuť na mechaniky zase přijde..snad.

před 5 minutami, kaktusář napsal:

pritom se mi ten negativni displej strasne libi esteticky... rikal jsem si: je to lepsi typ displeje, bude to cajk... jako odecist cas lze, ale nekdy je to utrpeni. proste za modu se musi trpet...

já už jdu jen po funkčnosti a praktičnosti, estetiku nechám mladším a nadšenějším :)

jinak u AE1500 mi přijde vtipná ta inspirace chytrými hodinkami co se týká tvaru a velikosti pouzdra a jak do toho prdli obyč. displej. lehkou inspiraci z vlastních řad vidím i v modelech GBD-100 a GW-9500.

IMG_20240813_085247.thumb.jpg.7e20e44cef9f77502494e09720b8f6ff.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem po dlouhé době vytáhl svoje EF-121D-1AVEF, které jsem dostal od svého otce před deseti lety k patnáctinám. Byly to moje první hodinky, a teda až na původní řemínek, který jsem vyměnil, jsou pořád pecka 😉

EF-121D-1AVEF-200.jpg

  • Like 1
  • Dát hlas 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 8. 2024 v 12:54, kaktusář napsal:

jsou to fakt pěkný hodinky, naprosto mi tendle model unikl

Kolega je má v modré na tahu. Nezničitelné univerzální hodinky hodinky s desetiletou baterkou. Model EF 121D 1a nebo 2a podle barvy. Co se týče nositelnosti a střízlivého designu asi nejlepší casia. Ciferník má pěknou karbonovou strukturu. A hlavně ta baterka. Neměnil ji co se známe. Ofiko shopy jako Koscom a Helveti už je nemají, ale pár shopů jo. Tyhle střízlivé designy mizí jak starý pětky od Seika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...