Přejít na obsah

jaké casio máte právě teď na ruce ?


hodinkář

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 2,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

mám je asi 4 měsíce, takže ujíždí jim to dost, pravda. Nejsem si ale jistý, jestli jsem je seřídil nebo byly z obchodu nějak jakž takž a nechal jsem je. Seřídím je a uvidím.

Tak já to sleduji od jejich příchodu domů loni v červnu absolutně precizně v souladu s DCF 77,5 a jak píši, došlo k mírnému, nikoli však tragickému zrychlení měsíčních hodnot chodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně jsem sháněl "pracanty" prostě hodinky do nepohody a na všechno, ale po dnešním nasazení na ruku už vím že tomu tak nebude. Orig. tah nahrazen orig. gumou G Shock Protection, váha šla rapidně dolu a na ruce mi sedí lépe.

vypadají mnohem líl jak s tím tahem,pokud jsou to ty ze zdejší inzerce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, je treba , na kolo a tak. Co myslis ze nesychnronizuju? mam tam neco blbe nastaveny? Vzal jsem to a nic s tim nenastavoval.

Nemáš v levém horním rohu Rcvd, jsou to přece r/c hodinky. Lze případně vyvolat i ručně. Nebo je máš od rána? Pak by se měly samy nastavit v noci mezi 02.00 a 05.00

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam je asi dve hodiny :). Nastavi se teda automaticky? Proto jsem je bral at nemusim nic nastavovat :)

Ok. Pokud to máš nastaveno v menu, tak ano. Stiskni horní levé tlačítko na dýl, displej začne blikat. Levým dolním se dostaň na pozici, kde bude auto - man - off (je to myslím druhá nebo třetí pozice) a uvidíš. Já jsem ty moje kupoval v Helveti, nastaveno to nebylo.

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...