Přejít na obsah

jaké casio máte právě teď na ruce ?


hodinkář

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

3 roky. Nikdy jsem je nešetřil. Ta fotka trochu zkresluje. Na to, co chuderky všechno zažily, vypadají ve skutečnosti ještě docela slušně. Až jednou doslouzi, poridim stejne. Pokud tedy ještě budou. Tohle mi totiž ze všech barevných variant přijde jako nejpovedenejsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje první Geeeečka!!!

 

Pamatuju si, Když jsem jako kluk dostal od rodičů digitálky někde z tržnice? A měl jsem mega radost! I když to nebyly ty značkové hodinky, které nosili moji spolužáci. Po chvilce se rozpadly, ale stejně jsem měl radost.

 

Chlapovi je pak přes 30 najednou zjistí, že mu ty diginy nějakým způsobem chybí. Velké Geečka by byly na mojí ruce docela komické? Tak jsem koukal jinde? Až mě totálně dostal Jeden kolega z Facebooku

post-58460-0-85658300-1583778807_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dikes! 
 

omylem se mi nenahrál komplet text, tak to působilo divně.


Měl tam být ještě zbytek:

A spojení barev a Gorillazz limitky je pro mne TOP!

 
Jsou boží! Fakt se mi líbí, navíc rádio!
 
Aktuálně hlásím stop stav? A budu pomalými kroky šetřit na ten můj BB58 sen! 
Dnes v práci jsem to počítal a když budu odkládat, aby to neomezilo náš rodinný život? Za 3 roky by to mohlo být splněno! Žádná Švestkovina a půjčka nahrozí.
 
Aspoň jedno pozitivum to má - do 40 to stihnu a navíc? Ta touha a těšení se je mnohdy lepší!?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

moje stále nejoblíbenější casia

s odleskem zapadajícího Slunce

post-5667-0-05711000-1585156836_thumb.jpg

 

nabitá lumi, ale starší telefon šero moc nedává

post-5667-0-38287400-1585156836_thumb.jpg

 

jinak vono to sice asi nikoho nezajímá, ale provedl jsem další tuning - obroušení plastového okraje kolem pouzdra, přesahujícího plechovej horní kryt. teď to krásně sedí, pouzdro zákrokem získalo nemalou porci elegance :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moje stále nejoblíbenější casia

s odleskem zapadajícího Slunce

attachicon.gif20200325_180624.jpg

 

Co je to prosím za typ? Děkuji.

WVA-M630B

 

GAcka od rana na ruce...

tyhle mi géčka mi nedávno dost padly do oka a pořád o přemýšlím. hodně se mi líbí analogová část cifru, musejí být parádně čitelný.

stojej za ty peníze, pocitově?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VA-M630B

 

tyhle mi géčka mi nedávno dost padly do oka a pořád o přemýšlím. hodně se mi líbí analogová část cifru, musejí být parádně čitelný.

stojej za ty peníze, pocitově?

 

 

Ja je nosim celkem casto, nekdy i na behani a za me urcite spokojenost. Citelnost analogovy casti super, s digitalni to je trochu horsi - jednak kvuli inverznimu displeji ale hlavne

ten spodni displej by mohl byt o neco vetsi (oci mam celkem dobry, takze tim to neni). Velikostne na stredni ruku (18.5-19cm) sedi dobre, lehky, prjemny, proste G-cka. Neni to sice solar nebo radio, ale zase jsou cenove prijatelny. Na ebayi ted ma jeden prodejce z UK dobrou nabidku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorat jak jsem psal o tom solaru a radio tak me napadlo, ze asi nutne neco takovyho portebuju. Idealne neco v tyhle velikosti, coz nahodou diskvalifikuje GWGcka, ktery uz mam. Dival jsem se na  toto: GW-3000M. Sice trochu barevny, ale to mi uplne u takovychto hodinek nevadi, maji solar i radio a analogova cast taky celkem jde. Nema nekdo zkusenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...