Přejít na obsah

jaké casio máte právě teď na ruce ?


hodinkář

Doporučené příspěvky

s tou lumi mě trochu prděj, přitom ji casio umí i na levných modelech. wva-m630 svítěj bez přehánění jako seiko.

tady je to umocněný tím, že ty indexy vypadaj, jakože tam lumi je. to už je mohli udělat celolesklý. ale jinak to zpracování je na tuhle třídu super - zejména pouzdro, broušený plošky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

jako prémii vidím na těch svých velikost datumovky (tedy vpravo - filtr hnusný ale je dobře vidět ten rozdíl).
Poprvé necítím potřebu sehnat někce kyklopí čočku.
Pro srovnání (SEIKO chybí, právě teď do něj v ONYXU vlepili safíra ;o)

dutumovky.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všetkých chronomaniakov. Som tu nový a toto je môj vôbec prvý príspevok a dole je môj najnovší prírastok, určený predovšetkým na ryby. Som muškár a potrebujem nenáročné a vodotesné hodinky. Pred pol hodinou ho priniesla poštárka, robí mi veľkú radosť. A ďakujem za toto fórum, veľmi rád sem chodím a som rád že nie som v svojom postihnutí osamotený, dlho som si totiž myslel že som :) 20210526_105752.thumb.jpg.1468a8621da676850eec2ec208227f2c.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 5/25/2021 at 10:21 AM, lub said:

pěkný potápky.

 

já si teď pořídil todleto - taková ta tenká edice z řady edifice. tenoučký pouzdro mě lákalo, spolu se safírem a povedeným cifrem. jakobyšroubky na lunetě mě furt odrazovaly, ale v reálu to neni tak špatný. na lítačku, jak jinak :) . koupil jsem na kůži (a hned ji sundal), náramek je dle videí šunt neodpovídající kvalitě zpracování pouzdra a bez něj byly o dost levnější.

 

 

Ty jsem měl chvíli doma, za jednu Destinovou fajn hodinky. Tah mi nepadal špatný, samozřejmě chrastící plecháč, ale dával hodinkách dosáhnout rozumné váhy 120g. Nakonec jsem je vrátil, protože jim nelícovala vteřinovka. Lumi byla obdobně špatná jako na mých 4x dražších wave ceptorech :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 5. 2021 v 10:21, lub napsal:

pěkný potápky.

 

já si teď pořídil todleto - taková ta tenká edice z řady edifice. tenoučký pouzdro mě lákalo, spolu se safírem a povedeným cifrem. jakobyšroubky na lunetě mě furt odrazovaly, ale v reálu to neni tak špatný. na lítačku, jak jinak :) . koupil jsem na kůži (a hned ji sundal), náramek je dle videí šunt neodpovídající kvalitě zpracování pouzdra a bez něj byly o dost levnější.

co se mi ale moc nelíbí, jak casio přešlo u hodně modelů (včetně tohoto) na zaklapávací víčko a taky jak ojebávaj lumi - tady je jen na ručkách a vcelku mizerná, na spaní si je teda neberu..

 

IMG_20210519_115357.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Co to je za typ. A dá se to koupit u nás?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...