Přejít na obsah

jaké casio máte právě teď na ruce ?


hodinkář

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Vytáhnul jsem na víkend tyhle novodobý Ediny. Casio EQW-T1010D-1A Edifice s modulem 5261 z roku 2012.
Není to úplně můj styl – mladé, moc naefektované a málo přehledné. Ale když jsem viděl, že jsou v dražbě za pár kaček, nakonec mě udolal jejich strojek se solárem a multiband rádiem. Nemám rád ocelí nafouknuté Edifice modely, ale tyhle mají průměr jen necelých 45 mm i s těmi bočními "nárazníky". Sundal jsem původní ocelový náramek (vážil tunu) a použil čínskou prošívanou gumu. Nakonec jsou z nich analogy, co se o ně nemusím bát.

Nejsou to úplně marný hodinky, pokud chce někdo machrovat "3D" cifrem a množstvím ruček a šoupátek. Zatím v pohodě šlapou na původní aku článek CTL920.
Ale co si budem nalhávat, ovládání je mnohem jednodušší na modelech s displejem. Stejně tak přehlednost.

Funkce obvyklé u tohoto typu strojku – solár, multiband6, stopky, odpočet, budík, světový čas, ukazatel dopo/odpo. Světlo žádné. WR 10ATM. Ocelové tělo, dýnko na 4 šroubky.

Pokud bych měl tipovat, které modely od Casia nejrychleji ztrácejí cenu, pak by tam řada Edifice mohla patřit. Původní cena před těmi 10 lety byla kolem 450 až 600 $. Dnes je to zlomek.

Casio EQW-T1010D-1A Edifice_lw.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...