Přejít na obsah

jaké casio máte právě teď na ruce ?


hodinkář

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nedalo mi to a když Casio obnovilo své legendární Duro, tak jsem je musel taky zkusit a světe div se, ono je to vážně fajn. Ano, někteří namítají, že chybí marlin, což je mě osobně vlastně jedno, dalo by se i říct, že je ciferník takto čistší. Každopádně hodinky jako takové jsou pro mě vážně milým překvapením. Za těch pár šušní udělá Casio něco, co je pěkně zpracované, vše lícuje, mohl bych vytknout tak leda přechody ploch, které nejsou tak ostré a výrazné, jako je tomu třeba u Švýcarů, ale taky jsou to hodinky z úplně jiné cenové kategorie.
Barevné provedení jsem vzal to nejšílenější, aneb když už si hraju za pár korun, tak proč ne rovnou pořádně :)

IMG_7868.jpg.77f9cc16a4b921e761749a4da801e380.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super. Ja je zvazuju taky zkusit, ale chtel bych marlina. Nejlepsi mi prijde cerna varianta. Strasna me laka verze se zelenou lunetou (jakoze LV, mrk mrk), ale tam me sere, ze k tomu dali cervenou vterinovku. To mi tam prijde jako pest na oko. Dalsi me laka dost bicolor verze :D Pepsi vypada fajne, ale to uz mam mako...

Jak je to velikostne, treba v porovnani s tvyma Alpinama? Budou na me velky, ze jo? (aneb kdyby tak byly kapku mensi :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlastně tě i potěším, jsou po všech stránkách menší :) Normálně bych ti to i vyfotil, ale Alpiny jsou v lázních, takže je nějakou dobu mít doma nebudu. Každopádně papírově takto: Alpiny průměr 44 - lug to lug 51 - výška 14 mm / Casia průměr taky 44, ovšem lug to lug 48 a výška 12 mm. Pocitovka, na ruce rozhodně menší, nožky jsou i zahnuté dolů, což taky přidá na pohodlí a vzhledem k baterce jsou i lehounké.

Co je fajn, že vzhledem k ceně se člověk fakt nemusí držet při zemi co se týče barevných variant, takže bych se nebál čehokoliv a černou jsem třeba osobně zavrhnul, že proč takovou nudu zrovna v tomto případě :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Bells napsal:

Nedalo mi to a když Casio obnovilo své legendární Duro, tak jsem je musel taky zkusit a světe div se, ono je to vážně fajn. Ano, někteří namítají, že chybí marlin, což je mě osobně vlastně jedno, dalo by se i říct, že je ciferník takto čistší. Každopádně hodinky jako takové jsou pro mě vážně milým překvapením. Za těch pár šušní udělá Casio něco, co je pěkně zpracované, vše lícuje, mohl bych vytknout tak leda přechody ploch, které nejsou tak ostré a výrazné, jako je tomu třeba u Švýcarů, ale taky jsou to hodinky z úplně jiné cenové kategorie.
Barevné provedení jsem vzal to nejšílenější, aneb když už si hraju za pár korun, tak proč ne rovnou pořádně :)

IMG_7868.jpg.77f9cc16a4b921e761749a4da801e380.jpg

Tak tohle je skvělá fotka!! Úplně jiný level, než na produktových obrázcích, tam mi tahle Casia připadala taková, řekněme "nemastná, neslaná". Ale na téhle fotce vypadají naprosto super! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, AndyAaron napsal:

No tak to jsi me teda potesil :) 

Odkud jsi je bral?

Samozřejmě to nejsou hodinky s 40 mm průměrem, ale zvládnout bys to mohl si myslím.
Bral jsem normálně ČR, žádné vymýšlení :)

před 12 hodinami, dragys27 napsal:

Tak tohle je skvělá fotka!! Úplně jiný level, než na produktových obrázcích, tam mi tahle Casia připadala taková, řekněme "nemastná, neslaná". Ale na téhle fotce vypadají naprosto super! 

Díky. Je pravda, že klasická produktovka je taková nijaká, ale už se dají dohledat i další fotky, videa, kde jsou hodinky vidět pořádně a v reálu je to ještě lepší, vážně mě to hrozně mile překvapilo. Už to chce jen upgrade z původní gumy na něco lepšího. U mě už proběhla změna na tropic, ale chtěl bych asi spíš nějakou modrou gumu a taky přemýšlím nad ocelovým tahem, který by na měl jít z jiných Casií, co jsem tak četl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...