Přejít na obsah

jaké casio máte právě teď na ruce ?


hodinkář

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Největší problém je asi změna tlaku a teploty, kapalina je nestlačitelná, ať sem dělal co sem dělal bublinka se časem ukázala. Ty polystyrenové kuličky nejsou od věci. Doporučuji mimo jiné ponořit strojek do malé dózy s olejem a dát do mrazáku. Po vychlazení teprve uzavřít dýnkem ještě v dóze. To byl asi nejúčinnější postup. Polystyrenové kuličky jsem nezkoušel. Takto jsem s nimi fungoval cca rok. Už je nenosím, ale teď sem je dal na ruku. 

20220717_195627.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a kdyz to zaviras vychlazene, nebude prave pak problem v lete na slunci? Ja tam polystiren taky necpal. Dnes jsem byl cca hodinu v kuse na primem slunci a nikde zadnej leak oleje, ani se hodinky nenafoukly. Tak asi cajk :)
Jinak zatim bez bublinek, tu bych ocekaval az v chladnem pocasi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těžko říct, bude to případ od případu, jak pružný je korpus hodinek, vůle těsnění, na teplotní roztaznosti oleje. 

Vícero strojku sem obětovat nechtěl. Čitelnost cifru pod vodou je ale pecka, taková fičura.  

Někdo ve vláknu o Sinnech psal, že jejich strojky musí každý rok na servis, že se ten olej kazí. 

Taky mě napadlo, že bych to dal nějakému hodinaři otevřít, výměna baterky, takový prank. 🙃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...