Přejít na obsah

jaké casio máte právě teď na ruce ?


hodinkář

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 41 minutami, Daemonultimate napsal:

Paráda, gratuluju, já odolával asi dva dny :)

Jsem spokojeny. Pertektni citelnost. Jen nemuzu dobit slunkem na vsechny carky. Mam porad tri. A to byly dve hodiny na primem slunci....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, rimidalvlark napsal:

Jsem spokojeny. Pertektni citelnost...

Měl jsem u novejch taky tři, hned doma jsem je hodil do sítě, nechal nabít a od té doby stále full. Navi jsem použil jen párkrát na zkoušku a jinak si s nima hraju pořád. Taky jsem spokojenej, splňují víc než jsem očekával. Jo, nevím jestli to víš. Když zapneš akustickou signalizaci informující o změně tlaku, nepřihlásí se Ti k satelitu. Ani automaticky, ani ručně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Daemonultimate napsal:

Měl jsem u novejch taky tři, hned doma jsem je hodil do sítě, nechal nabít a od té doby stále full. Navi jsem použil jen párkrát na zkoušku a jinak si s nima hraju pořád. Taky jsem spokojenej, splňují víc než jsem očekával. Jo, nevím jestli to víš. Když zapneš akustickou signalizaci informující o změně tlaku, nepřihlásí se Ti k satelitu. Ani automaticky, ani ručně. 

Ok. S tou signalizaci jsem to uz zjistil. Jen me stvou dve veci. Nepipnou v celou a nejde datum ve formatu den, mesic. Ale mozna to jen neumim....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, rimidalvlark napsal:

Ok. S tou signalizaci jsem to uz zjistil. Jen me stvou dve veci. Nepipnou v celou a nejde datum ve formatu den, mesic. Ale mozna to jen neumim....

Umíš, ty hodinky to neumí. Mně to nevadí. Jediný co mi vadí je díky robustnosti tichej alarm. Ale všechny chyby jsem znal už před koupí, jako vždycky. A stejně jsem do nich šel a jsem tomu rád. Skoro všechny mechaniky vylítly z hnízda a všechny windery skončily v krabicích. Dlouho jsem nebyl tak dlouho spkojen s jedněma hodinkama na ruce. Točil jsem tak osmery. Owg mě moc uspokojuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Daemonultimate napsal:

Umíš, ty hodinky to neumí. Mně to nevadí. Jediný co mi vadí je díky robustnosti tichej alarm. Ale všechny chyby jsem znal už před koupí, jako vždycky. A stejně jsem do nich šel a jsem tomu rád. Skoro všechny mechaniky vylítly z hnízda a všechny windery skončily v krabicích. Dlouho jsem nebyl tak dlouho spkojen s jedněma hodinkama na ruce. Točil jsem tak osmery. Owg mě moc uspokojuje.

Taky tak. Denne jsem menil i ctvery hodinky a klidne i dva pasky. Ted tyden klid a pohoda. Ale to se vrati. Je to jak chripka...... Cau....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, Daemonultimate napsal:

Ještě koukám, to je nějak zajímavě upravená fotka, nebo máš ten řemen prohozenej? Vypadá to divně...

Ja musim mit vsechny remeny opacne, jinak se mi zegarky pretaceji ode mne. Ne mudmanech to treba neslo prehodit protoze tam je tlacitko svetla, tak sly pryc.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...