Jump to content

jaké casio máte právě teď na ruce ?

hodinkář

Recommended Posts

• 2 weeks later...

Ty 320 se nějak rozešly, či co. Taky se mi začaly předbíhat, po roce z původních +3 na +8 sec měsíčně.

mám je asi 4 měsíce, takže ujíždí jim to dost, pravda. Nejsem si ale jistý, jestli jsem je seřídil nebo byly z obchodu nějak jakž takž a nechal jsem je. Seřídím je a uvidím.

mám je asi 4 měsíce, takže ujíždí jim to dost, pravda. Nejsem si ale jistý, jestli jsem je seřídil nebo byly z obchodu nějak jakž takž a nechal jsem je. Seřídím je a uvidím.

Tak já to sleduji od jejich příchodu domů loni v červnu absolutně precizně v souladu s DCF 77,5 a jak píši, došlo k mírnému, nikoli však tragickému zrychlení měsíčních hodnot chodu.

Původně jsem sháněl "pracanty" prostě hodinky do nepohody a na všechno, ale po dnešním nasazení na ruku už vím že tomu tak nebude. Orig. tah nahrazen orig. gumou G Shock Protection, váha šla rapidně dolu a na ruce mi sedí lépe.

post-55640-0-71401900-1500577480_thumb.jpg

Původně jsem sháněl "pracanty" prostě hodinky do nepohody a na všechno, ale po dnešním nasazení na ruku už vím že tomu tak nebude. Orig. tah nahrazen orig. gumou G Shock Protection, váha šla rapidně dolu a na ruce mi sedí lépe.

vypadají mnohem líl jak s tím tahem,pokud jsou to ty ze zdejší inzerce

vypadají mnohem líl jak s tím tahem,pokud jsou to ty ze zdejší inzerce

Jj, jsou odsud, tah šel hned dolů, ani ne kvůli tomu že by si mi to s ním nelíbilo, ale guma je guma, kovový tah nemusím na žádných hodinkách

jj, je treba , na kolo a tak. Co myslis ze nesychnronizuju? mam tam neco blbe nastaveny? Vzal jsem to a nic s tim nenastavoval.

Nemáš v levém horním rohu Rcvd, jsou to přece r/c hodinky. Lze případně vyvolat i ručně. Nebo je máš od rána? Pak by se měly samy nastavit v noci mezi 02.00 a 05.00

Mam je asi dve hodiny :). Nastavi se teda automaticky? Proto jsem je bral at nemusim nic nastavovat :)

Ok. Pokud to máš nastaveno v menu, tak ano. Stiskni horní levé tlačítko na dýl, displej začne blikat. Levým dolním se dostaň na pozici, kde bude auto - man - off (je to myslím druhá nebo třetí pozice) a uvidíš. Já jsem ty moje kupoval v Helveti, nastaveno to nebylo.

Edited by Frostie