Jump to content

jaké casio máte právě teď na ruce ?

hodinkář

Recommended Posts

Tak ukáž čo chceš ponúknuť skôr ako to dáš do bazaru....

:sweatdrop: Ještě si nejsem úplně jistý, ale asi půjdou jedny staré Primky. Mám - měl jsem jedno volné místo, ale to je nachystáno pro jedny Seiko. Takže to nespíš budu řešit, až to bude aktuální.

Zcela jistě... :)

Samozřejmě..  :cheers:

I když vůbec nevím kdy nebo kam je budu nosit. V podstatě baterky mám jen do práce (tam tohle brát určo nebudu - soustruh apod.) a jinak nosím jen automaty, případně staré Primky. Už teď mám zakousnutý zub pochybnosti, jestli mi to tady nebude jen ležet. Ale jsou moooc hezký.  :rolleyes:

Edited by Jiří_99

Tak mi nejak dejte radio receive.. naposledy asi proběhl úspěšně 31.7. a nejde nastavit ani manuálně.

Jedna se o

Casio GW 7900-1

Nejake tipy co s tim?

Edited by Ondrej71

Tak mi nejak dejte radio receive.. naposledy asi proběhl úspěšně 31.7. a nejde nastavit ani manuálně.

Jedna se o

Casio GW 7900-1

Nejake tipy co s tim?

Změnit místo v domě.

Zkusil jsme jít kousek od domu a manuálně se podařilo. Teď ještě jestli to bude dělat i automaticky. Nastavené v menu by to mělo být správně. Jej nevím, nemám na dosplay napsáno nic jen Dst, ale u Rc indicatir se objevíi čárky signálu tak snad už Ok?

Zkusil jsme jít kousek od domu a manuálně se podařilo. Teď ještě jestli to bude dělat i automaticky. Nastavené v menu by to mělo být správně. Jej nevím, nemám na dosplay napsáno nic jen Dst, ale u Rc indicatir se objevíi čárky signálu tak snad už Ok?

To je právě ono, neměl jsi signál. Ale to, že se ti to podařilo venku automaticky neznamená, že to půjde i uvnitř.

• 2 weeks later...