Přejít na obsah

Steinhart - vaše zkušenosti


Drummer

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 464
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Manuální nátah s centrální vteřinovkou jako limitka: A-Type 2007 http://www.steinhartwatches.de/en/NavB-Uhr-REPLICA-limited-edition,65.html; B-Type 2009 http://www.steinhartwatches.de/en/NavB-Uhr-REPLICA-limited-B-type,181.html.

 

Samozřejmě, že odpovídající je i cena 1290 ?, což je o 300 ? více, než "premium line".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes hodil dotaz do Chronoshopu, jestli je možné na moje Steinhart Ocean GMT doobjednat dýnko s průhledem na strojek? Takové jako je například na Steinhart OCEAN one Premium Blue .

 

A dostala se mi odpověď, které moc nerozumím: "prostá výměna dílu mezi pouzdry není technicky možná, podobné úpravy nedoporučujeme"

Je mi divný proč by to nešlo, když ta pouzdra vypadají naprosto identická? :(((((

Upraveno uživatelem mydlinkaTM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes hodil dotaz do Chronoshopu, jestli je možné na moje Steinhart Ocean GMT doobjednat dýnko s průhledem na strojek? Takové jako je například na Steinhart OCEAN one Premium Blue .

 

A dostala se mi odpověď, které moc nerozumím: "prostá výměna dílu mezi pouzdry není technicky možná, podobné úpravy nedoporučujeme"

Je mi divný proč by to nešlo, když ta pouzdra vypadají naprosto identická? :(((((

 

tak ako pise Mitak, tie puzdra su asi rozdielne (ine vnutorne rozmery, zavit, uchytenie...) alebo bohvie co este dalsie...

Upraveno uživatelem BlablaB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

S hodinkama jsem maximalne spokojeny az na tu slabou lumi. Jakou mate subjektivni zkusenost vy? Oceany vam svitej v noci dobre, nebo slabeji? Ptam se, jestli ma smysl koupit jine oceany, nebo budou vsechny se slabsi lumi... Dekuji

Lumi jsem mel dobrou,svitilo to dobre,tak nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne to na Ocean 1 robil 1Kenny1, farbu trafit nemusel, kedze som chcel BGW9 namiesto C1. Naniesol to vynikajuco a cifernik zostal bez bordelu, chyby nevidim. Vaznym zaujemcom mozem poskytnut kontakt cez SZ. Komu sa nechce cakat niekolko tyzdnov a posielat hodinky sem a tam, moze si zakupit uz hotove co mam v inzercii, ako uz bolo tiez spomenute :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ocean 1 má lumi směšnou. Koupil jsem v červnu fungl nový kousek přímo od Steinů z dojčlandu (takže to není žádná stará vysvícená mrcha) a když to srovnám s Monsterama, není o čem mluvit. To i 15 let staré Monaca svítí mnohem líp a u nich asi fakt nikdo nečeká, že by si je vzal pod vodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Štajnů je to kus od kusu... pilotky OK, Vintage Military průměr, Ocean Vintage byly fakt vintage....furt lepší než PRIMy s "dvojitým" nánosem lumi, které jsem měl. Srovnání s Monstry je irelevantní, s těmi můžeš v nouzi osvětlit cestu  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby mi svítily takhle, tak neřeknu ani slovo :) Ale je to fakt bída a naprosto rozumím tomu, že někdo nechá nanést na Ocean 1 novou lumi. Sice ty hodinky mám pořád rád, jdou +5s/den, jsou krásné...jenom...začíná mě srát, že nesvítí. A že nejsou RLX. Jinak nic :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...