Přejít na obsah

Baterkáče na litačku?


Doporučené příspěvky

Přemýšlím nad odolnými hodinkami na lítačku.

Tedy když pojedu s dítkem na koloběžce okolo komína, nebo se budu angažovat u zušlechťování zahrady či domu nebo co já vím půjdu rybařit.

Hledám a už dlouho. Seiko, jasný, ale neexistuje nic s přehledným ciferníkem co by mě nějak bralo. Stejne jako Wenger, Traser apod..

 

Nechci automat ani náhodou, datum taky ne.

Prostě vezmu a jdu. Bez seřizování, bez přemýšlení.

A hlavně něco co má smysl.

Prachy na to abych měl baterkový bondovky na lítačku fakt nemám

a to je přesně ten nesmysl.

 

Hele co jsem dneska náhodou objevil.

 

 

 

Přehledný jsou, baterka, safírový sklo, neojebatelný povrch,

rozteč 20mm, velikost 40 bez korunky. WR taky mají.

To by jako šlo. Designově mi sedí, na vojně jsem se pohyboval v letadel :)

Tak že by hledání hodinek na lítačku bylo vyslyšeno samotným Primem?

Co?

 

Cena je odpovídající, 8 bez dph (já si je teda do nákladů neodečtu, jen poukazuji na výšku státního výpalného), za české hodinky se safírem a PVD (čti DLC) vrstvou si myslím že je v pořádku. Nebo mi něco uniká?

 

Odkaz na tech. údaje a popis:

http://www.prim.cz/cz/produkt/prim-pilot-87656/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neojebatelný povrch? Právě u hodinek na otloukání a na lítačku bych fakt žádný PVD, DLC a pod. vůbec nebral.

 Videl si moje Trasery po vice nez dvou letech? http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/87240-traser-p-6600-mil-g-sapphire-le/

Otazka zni, jak to ma vyresene Elton.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dost se to tady probiralo... http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/88522-prim-pilot/

Kdyz se libi Tobe, neni co resit ;-)

 

Díky, to jsem nečetl. Né že bych se tam dozvěděl něco Primnovýho jako v každém Prim vláknu, to zas né,

ale MiG 21 na dýnku je jasný znamení. Z virtínky tady na mě kouká 29ka v 1/32 měřítku :)

 

Čau Tome, pokud překousneš tu korunku, tak je ber. :-)

Mě se líbí.

 

Mě taky a dost, korunka bude ok, uvidím až je dám na ruku, u mě "se to ztratí" na mojí tlapě :)

 

sice je tam datumovka, ale jsou za pusu, nedavno jsem je objednaval znamemu na airsoft:

 

http://www.citywatches.co.uk/seiko/seiko-kinetic-black-dial-100m-ska727p1-ska727p-mens-watch.html

 

Taky nejsou špatný náhodou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, to jsem nečetl. Né že bych se tam dozvěděl něco Primnovýho jako v každém Prim vláknu, to zas né,

ale MiG 21 na dýnku je jasný znamení. Z virtínky tady na mě kouká 29ka v 1/32 měřítku :)

.......

 

.......

 

Tak ono o tom moc neni, co se dozvedet, mozna nejaka fotka navic, co neni na ofiko strankach. Je tam Ronda, coz nekomu sice zpusobuje pupinky, ale to je zivot. 

Zkratka "jednoduche" hodinky. Jedina otazka asi je, kolik vydrzi ta povrchovka, jak uz naznacoval kolega "ondra.palas". Pokud to dube jako u Traseru, ktere si uz mel na ruce, bude to v pohode.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tome a co certiny ds v chronu? Jedny jsou např. v prodejním vlákně ( nebo prostě chceš co nejjednodušší hodinky? ).

 

tie som tiez chcel navrhnut. Mam ich par rokov, nesetrim ich a stale vypadaju dobre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co nejjednodušší hodinky

 

přesně, třeba ty Vratislavia postnuté nahoře už jsou hodně daleko a je tam toho moc

 

ale jsou v prodejním vlákně LHC s tou červenou lunetou za cenu více než příznivou, 

to být v baterce tak je beru

jako aby to nevyznělo blbě, za ty peníze není co řešit i tak u těch Longines

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkni do stáje CWC maj tam pár zajímavejch kousků. Použité strojky jou ETA  a Ronda. Když jsou dobrý

pro armádu, budou dobrý i pro Tebe ;)

CWC Roal Navy divers watch

CWC G10

CWC Sapphire

post-22564-0-26159500-1485939855_thumb.jpg

post-22564-0-96975400-1485939951_thumb.jpg

post-22564-0-49700800-1485939967_thumb.jpg

Upraveno uživatelem t.p
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...