Přejít na obsah

Velikost fotografií II.


Návštěvník Snow

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
Návštěvník YPO

Opět je v "Nových přírustcích" povzdech nad velikostí fotografií ----- naprosto s tím souhlasím ----- domluvme se tak,že kromě "Foto Galerie" NEBUDOU fotografie větší než 800x600 ...... pokud někde odchytím větší fotografie než 800x600 tak je smažu ------ co vy na to ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opět je v "Nových přírustcích" povzdech nad velikostí fotografií ----- naprosto s tím souhlasím ----- domluvme se tak,že kromě "Foto Galerie" NEBUDOU fotografie větší než 800x600 ...... pokud někde odchytím větší fotografie než 800x600 tak je smažu ------ co vy na to ?

 

Souhlas !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opět je v "Nových přírustcích" povzdech nad velikostí fotografií ----- naprosto s tím souhlasím ----- domluvme se tak,že kromě "Foto Galerie" NEBUDOU fotografie větší než 800x600 ...... pokud někde odchytím větší fotografie než 800x600 tak je smažu ------ co vy na to ?

Jsem pro, mozna bych byl obcas jeste shovivavej treba do 1024x768 v prodeji, tam to ma asi i svou logiku, ale petimegovy platna jsou sileny, zvlast kdyz je nekdo jeste dvakrat cituje ;) Me to net doma nesvini, tam je porad velka rezerva, ale stve me jak se nacte stranka, ja si najedu nekam a pak se to vsechno hromadne zmensi a roluju zas jak blazen tam kde jsem skoncil :guiltysmiley:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
dotaz: jaký je přesný postup vkládání fotek? Nevím jestli něco dělám blbě nebo mám něco blbě v mašině ale nejde mi to. Když dám nahrát soubor tak se tam vrtí kolečko jako že to něco dělá a přitom to nic nedělá.

jediné co mě napadá - fotka je moc velká a nedá se nahrát :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
take bych se primlouval za 1024x768 (z meho pohledu idealni velikost), ale pokud by ti i to prislo moc velke tak jsem pro tech 800x600

nechme to na 800x600 - teď jsem si cvičně otevíral svoje fotografie v Omega vlákně a vzdal jsem to ---- jedu na tu modrou krabičku od Eurotelu ----- věřím tomu,že ten kdo je odkázán jenom na pomalé připojení musí mít pevné nervy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Já jsem pro velikost, ve které se to pak zobrazuje, takže 640 krát něco. Když už se to zmenšuje... Fotogalerie se doufám nepočítá?

další komplikace :) ......... fotogalerie se nepočíta tam je vstup na vlastní nebezpečí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...