Přejít na obsah

Blancpain L Evolution


Kev

Doporučené příspěvky

Cela rada Evolution se vyznacuje dost divnym designem, uz se IMHO nedela a jeji ceny spadly proti RRP o desitky procent. Coz o necem svedci. Mne se libily pouze jedny chrona, ktery se daly sehnat novy kolem 10k ?, ackoli puvodne mely stat asi 2,5nasobek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně bych je nebral, i kdyby zadarmo nabízeli. Občas se ale vidím s chlapíkem, který L-Evolutiony nosí, nějaký starší model - ne ten vyobrazený v tomto vlákně - ony jsou na obrazovce hnusný ostatně všechny, nosí je k obleku a světe div se, při pohledu zvnějšku to vypadá možná divně, ale rozhodně ne špatně. Když jsem je očumoval zblízka, tak taky neurazily, zkrátka ten podivný design je řemeslně dobře provedený. Jsem si musel přiznat, že podle fotek nebo renderů na obrazovce hodinky někdy posuzovat nelze. - Stejně bych je nechtěl, ani zadara .-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • Po roku...

Já osobně bych je nebral, i kdyby zadarmo nabízeli. Občas se ale vidím s chlapíkem, který L-Evolutiony nosí, nějaký starší model - ne ten vyobrazený v tomto vlákně - ony jsou na obrazovce hnusný ostatně všechny, nosí je k obleku a světe div se, při pohledu zvnějšku to vypadá možná divně, ale rozhodně ne špatně. Když jsem je očumoval zblízka, tak taky neurazily, zkrátka ten podivný design je řemeslně dobře provedený. Jsem si musel přiznat, že podle fotek nebo renderů na obrazovce hodinky někdy posuzovat nelze. - Stejně bych je nechtěl, ani zadara .-)

 

no zadara blancpainy...to su silne slova :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...