Přejít na obsah

HEMEL


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • po měsíci...

Tak do toho sa mi asi nebude chcieť. Asi by ma viac motivovalo keby mali aj strojček americký ale to asi v tejto cene nie je reálne. Je vôbec nejaká americká značka ktorá má vlastné kalibre a celé hodinky vyrába v USA? 

Z toho čo som pod USA značkami našiel , má všetko swiss alebo japan strojky,prípadne je to komplet vyrobené v číne (nič proti číne, zjavne sú šikovní keď dokážu vyrobiť za 100e automaty v prijateľnej kvalite) ale chcel by som niečo čo je naozaj z poza veľkej mláky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som si pôvodne myslel že tie hodinky čo mám sú už dosť drahé niečo cez 300 eur :-) 

Keby som sa  s tými HEMELmi TRACK zmestil do 500 eur aj s poštovným z USA a clom , tak by som do toho asi šiel.

Ten jednoduchý dizajn ma hneď oslovil, tak by som do toho asi mal ísť. Hodinky z druhej ruky neviem,

tak kupujem len primky do zbierky občas, ale tam je cena taká nízka že mi je jedno či fungujú. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Ja som si pôvodne myslel že tie hodinky čo mám sú už dosť drahé niečo cez 300 eur :-) 

Keby som sa  s tými HEMELmi TRACK zmestil do 500 eur aj s poštovným z USA a clom , tak by som do toho asi šiel.

Ten jednoduchý dizajn ma hneď oslovil, tak by som do toho asi mal ísť. Hodinky z druhej ruky neviem,

tak kupujem len primky do zbierky občas, ale tam je cena taká nízka že mi je jedno či fungujú. 

do 500 EUR by si sa mal zmestit. 

ako to dopadlo? isiel si do nich? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...