Přejít na obsah

Tissot Heritage Visodate T019.430


Dokusan

Doporučené příspěvky

Před půl rokem, když jsem si vybíral hodinky ke 40tým narozeninám se mi strašně líbily. Nakonec jsem šetřil a vzal Seika.

Dnes už mám lehký chronobundus a tak, když se naskytla vhodná příležitost mít je za dobrou cenu, tak jsem neváhal.

Dnes hodinky přišly a ač jsem věděl, do čeho jdu, okamžitě jsme si sedli a byl jsem nadšený.

Hodinky perfektně padnou na ruku. Oproti fotkám působí mnohonásobně lepším dojmem. 

Průměr 40 mm je na mou ruku ideální, při tloušťce 11,6 mm na ruce vypadají tenké a elegantní.

Myslel jsem si, že mě bude rušit bíle datumové day-date okénko, ale je to naopak.

Na hodinkách působí přirozeně a a trochu cifr zpestřuje. 

Origo pásek s motýlovou sponou byl přibalen na hodinkách příjemně měkký a poddajný a Vera Pelle pásek 20mm.

Technické údaje zde papouškovat nebudu, myslím si, že jsou snadno dohledatelné.

Přidávám dvě fotky mobilem, další přidám později.

 

 

post-44633-0-82940000-1486384618_thumb.jpg

post-44633-0-58277600-1486384620_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky. To starší logo je pro mě ta přidaná hodnota. Bez něj by to nebylo ono. I to pouzdro je tvarem a ostrými hranami heritage. Jsem rád, že jsem do nich šel, i když jsem původně myslel, že za chvíli zas půjdou dal, po prvním dni na ruce si to už nemyslím. Místo toho jsem pustil C5 Malvern od Wardů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tissoty stále objevuju. Jakože stále poznávám nové a nové modely. Stávají se mým chrono problémem. Cítím s těmi, kteří jejím kouzlům propadly. Časem je budu snad mít. Možná - určitě. Tvému nadšení rozumím. Švýcarský low-end s duší. To mě rajcuje. Gratulace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky. 

Prní pracovní týden mají téměř za sebou a nemůžu si je vynachválit. Přesnost cca +6s/den, ale od 16:00-7:00 jsou uloženy 12 up, na ruce je přesnost +2s/den. 

Asi budu muset koupit vrtič neb mám troje automaty a víkend dvoje "umrtví".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadají moc hezky. Váhal jsem mezi těmito a SARBy, nakonec zvítězily SARBy.. Ale na tyto možná taky někdy dojde :-)

 

Díky, já měl podobné dilema. Ty Tissoty vypadají víc vintage, což jsem chtěl, jsou o fous větší, což jsem také chtěl a sehnal jsem je za dobrou cenu. Ale na ty SARBy si také myslím.

Ale teď jsou na pořadu dne nějaký jednoduchý potápky na léto a na lítačku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, já měl podobné dilema. Ty Tissoty vypadají víc vintage, což jsem chtěl, jsou o fous větší, což jsem také chtěl a sehnal jsem je za dobrou cenu. Ale na ty SARBy si také myslím.

Ale teď jsou na pořadu dne nějaký jednoduchý potápky na léto a na lítačku.

Takže tě čeká dilema SKX-Ray :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No SKX je tady až moc ráda rozšířený a Orient nechci. Ani bych se nebránil nějakému quartz strojku. Uvidíme.

Zatím to však vidím na Seiko Stargate.

Kdybych měl větší ruku tak bych vzal na milost Orient a koupil M-Force

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No SKX je tady až moc ráda rozšířený a Orient nechci. Ani bych se nebránil nějakému quartz strojku. Uvidíme.

Zatím to však vidím na Seiko Stargate.

Kdybych měl větší ruku tak bych vzal na milost Orient a koupil M-Force

Tak to jo... Od SKX se drž dál - jsou návykové :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...