Přejít na obsah

AV receiver a repro - prosím o radu


Doporučené příspěvky

Ale DAF su celkom slusny punk so syntakom.. minule som niekde videl aktualne video, taky stary plesaty ujo sa tam zvijal, pecka

 

a ked uz je piatok, tak klasika.. Blue Monday :) minuly weekend som to doma vypeckoval a dcery trsali o106.. a nechapali aky to ma suvis s Mirom Zbirkom

 

How does it feel..

...já dnes ráno obšťastnil rodinu (celou platňou) Karolkom Duchoňom...je tam i jedna tématická o jazvečíkovi.

Upraveno uživatelem Sacíbagr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím, prosím, řekni že k němu máš i jiný zdroj než tuner, prosím...

Jasný, tuner je jen doplněk+ ipod a internetová rádia které tu doporučil Ipo nejsou vůbec špatný. Hlavní zdroj je pc a externí zvuk. Karta EMU 2002 což bude možná teď nejslabší článek řetězu. Repro stare regály BW 602.

Jezevčík zapojen zatím jsem ho jen tak polechtal na břiše. Koukal jsem s otevřenou hubou co dovede oproti do dneška používanému avr od denonu dra 375 je to nebe a dudy...

Sraz jezevčík v Blavě si dovedu živé představit jak dojedu vlakem s jezevčíkem v batůžku. Jestli bere Afri anténu vezmu tuner z šlechtické rady jezevčíků

Upraveno uživatelem David Tichy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný, tuner je jen doplněk+ ipod a internetová rádia které tu doporučil Ipo nejsou vůbec špatný. Hlavní zdroj je pc a externí zvuk. Karta EMU 2002 což bude možná teď nejslabší článek řetězu. Repro stare regály BW 602.

Jezevčík zapojen zatím jsem ho jen tak polechtal na břiše. Koukal jsem s otevřenou hubou co dovede oproti do dneška používanému avr od denonu dra 375 je to nebe a dudy...

Sraz jezevčík v Blavě si dovedu živé představit jak dojedu vlakem s jezevčíkem v batůžku. Jestli bere Afri anténu vezmu tuner z šlechtické rady jezevčíků

A teď rychle odsud, příteli!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...