Přejít na obsah

AV receiver a repro - prosím o radu


Doporučené příspěvky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On tam docela logicky a racionálně popisuje, proč stříbrné placky vyšumí do ztracena.

Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat.

Vem si třeba kam se poděly vymoženosti jako např.

- desky 78rpm

- kompaktní kazety

- kvadrofonie

- kotoučáky

- VHS kazety

- Betamax atd

Všechno z toho bylo v dané době super duper hájend.

zapomněl si na minidisc :D ...

 

.... jinak s tebou naprosto souhlasím, neb sem se pár let živil prodejem placek a rok od roku to šlo víc a víc z kopce a přesunovalo se to do virtuálních prostorů .... placky ani desky asi jen tak nezaniknou, ale bude to produkt pro mimoně, který prostě ten onen nosič potřebují mít nutně doma jinak by to nebylo ono ....tomu bude odpovídat i pokrytí trhu prodejnama a opět jsme na začátku, že se ten hmotný nosič bude  prodávat jenom virtuálně (přes eshopy)

 

já nevím jak to mají ostatní, ale pokud se mi něco fakt líbí (jakože si to pustím ještě aspoň dvakrát :D) tak si to někde za stovku koupím, stáhnu a basta .... je to flaška vína, jedny cigára, oběd v bufetu na stojáka ....takže mě to neposere .... v neposlední řadě to tebou zmiňované místo (skladování) taky není nic moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

protože tam sebou nepovleču denon a oni mi to pustěj na něčem za kilo ..... takže chci znát nějak názor

Pustí ti to na čem budeš chtít, třeba i na Denonu. Samozřejmě názor je dobrý, ale ty repro budou nebe a dudy taky možná a záleží pouze na tvém uchu co máš rád :-) Ale jak chceš, tady v tom studiu jsem byl a je to tam na pohodu...

 

https://www.cinemashop.cz/stereo-zesilovace/denon-pma-800ne/

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak asi to znáte, ale Supraphononline nabízí ke stažení spoustu českých alb Hi-res 24/192, přičemž se často jedná o přepis původních analogových pásků (např Progres 2 - Dialog s vesmírem atd.) a to vše za ceny velmi příjemné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pustí ti to na čem budeš chtít, třeba i na Denonu. Samozřejmě názor je dobrý, ale ty repro budou nebe a dudy taky možná a záleží pouze na tvém uchu co máš rád :-) Ale jak chceš, tady v tom studiu jsem byl a je to tam na pohodu...

 

https://www.cinemashop.cz/stereo-zesilovace/denon-pma-800ne/

já si spíš myslím, že vymejšlím jenom píčoviny ..... možná tomu nebudeš věřit, ale ty Magnat za štyry litry hrajou docela dobře .... respektive hrajou dobře tu muziku co poslouchám ..... ale červíček hlodá a hlodá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak asi to znáte, ale Supraphononline nabízí ke stažení spoustu českých alb Hi-res 24/192, přičemž se často jedná o přepis původních analogových pásků (např Progres 2 - Dialog s vesmírem atd.) a to vše za ceny velmi příjemné.

zrovna jsem si o tom psal tuhle ze soudruhem (kamarádem) co tam workuje ...... něco by se tam vyzobnout určitě dalo ....tenhle projekt taky není moc starej .... odhaduju pět let zpátky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já si spíš myslím, že vymejšlím jenom píčoviny ..... možná tomu nebudeš věřit, ale ty Magnat za štyry litry hrajou docela dobře .... respektive hrajou dobře tu muziku co poslouchám ..... ale červíček hlodá a hlodá

No nepovídej, já teď připravuji pergolu na léto a říkám si, že ten audio systém tam je už taky nějaký vyčichlý, cha :-) :-) :-)

post-364-0-81293800-1553269965_thumb.jpg

post-364-0-02718200-1553269972_thumb.jpg

post-364-0-65247700-1553269977_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si oblíbil normální klasický eshop musicrecords (mají i kamennou prodejnu) :-) Úplně na klid u sklenky dobrého vínka objednávka, pak ty dva dny parádní čekání, rozbalovačka, booklety, texty, vůně, vkládání do přehrávače, rachot...no prostě to má své obrovské kouzlo :-) Ale nic proti streamu, někdo rád kafe, někdo mléko, prostě na pohodu :')

 Rozbalíš, přivoníš....a pak zjistíš, že je to všechno zkurvenej remaster :furious:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nabořím tady HIFI koutek s prosbou o nějaký tip na repro k domácímu kinu. Mám starej AV Sony STR-DB790 kterej pořád funguje dobře a k tomu repro Jamo A210 PPD, u dvou repro už zlobí zvuk, svorky na kabely jsou u těch repro fakt hodně špantě řešené. Rád bych zase něco menšího, jsem pitčus pánelákovej, místa je málo a bude to jen ke sledování filmů.

 

Zkusím to ještě jednou :huh: našel jsem toto, nemá někdo zde nějakou zkušenost?

https://allegro.pl/oferta/sony-sa-ve835ed-5-1-box-pascal-do-atmos-i-kin-3d-7880501662

https://www.ebay.com/itm/KEF-KHT3005-SE-5-1-Surroundset/183643228092?hash=item2ac1fd47bc:g:iN4AAOSwkHFb984l

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z ktoreho roku je ten Pascal? Na prvy model som pradavno pisal test a nebolo to buhvico. KEF nepoznam ale blind bid ze to hra lepsie..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak asi to znáte, ale Supraphononline nabízí ke stažení spoustu českých alb Hi-res 24/192, přičemž se často jedná o přepis původních analogových pásků (např Progres 2 - Dialog s vesmírem atd.) a to vše za ceny velmi příjemné.

 

Hi-res stojí stejně jako CD, v čem jsou ty ceny velmi příjemné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...