Přejít na obsah

AV receiver a repro - prosím o radu


Doporučené příspěvky

Kokos, najprv sa tu hrá na AES/EBU a potom sa zistí, že mu stačí displej na diaľkovom :)

:) A máš niečo s AES/EBU so zmysluplným ovládaním? Nemusí to byť zrovna displej na ovládači, ale musí to byť pohodlné, nech ma to neštve. Ten Denon, čo si spomínal, je zosík, mne stačí streamer. Zosík mám.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak bedny dorazily. Balení vypadá v pohodě, tak snad bude v cajku i obsah. post-29493-0-13290100-1554193131_thumb.jpg

 

Ale bude to dneska náročný ;-). Ještě musím vyzkoušet nový DAB rádio, co jsem si koupil do garáže a hlavně musím dodělat plot. Takže jsem zvědav, kdy dojde čas na jezevčíka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Páni ,v Pohořelicích je hi-fi bazar ,prodává tam velmi fundovaný pan Karel.

Nutno vidět a slyšet,všechno propojí,předvede,pokecá,poradí.Má tam naprosto všechno od beden do AV receiverů od kačky do milionu.

Mám odtud bedny Elac.Stojí za to tam zajet podiskutovat ,poslechnout než utratíte peníz.a pak budete nasr....

Dobré hi-fi za malý peníz opravdu není.Jo a k tomu kinu.Nestojí to za nic ,t aky jsem si tím prošel,stereo je nade vše. Na koncertě kapela taky nehraje zezadu a z boku,jen zepředu! :eek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak bedny dorazily. Balení vypadá v pohodě, tak snad bude v cajku i obsah. attachicon.gif IMG_20190402_0937235.jpg

 

Ale bude to dneska náročný ;-). Ještě musím vyzkoušet nový DAB rádio, co jsem si koupil do garáže a hlavně musím dodělat plot. Takže jsem zvědav, kdy dojde čas na jezevčíka.

No výborně, snad budou i funkčně ok. Zaplať pánbůh za ty dary
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) A máš niečo s AES/EBU so zmysluplným ovládaním? Nemusí to byť zrovna displej na ovládači, ale musí to byť pohodlné, nech ma to neštve. Ten Denon, čo si spomínal, je zosík, mne stačí streamer. Zosík mám.

 

Ehm, ja som nedoporučoval zosik Denon, iba som smeroval k Denonu, že jeho krámy by to mali vedieť, keď to vie ich spotrebák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Páni ,v Pohořelicích je hi-fi bazar ,prodává tam velmi fundovaný pan Karel.

Nutno vidět a slyšet,všechno propojí,předvede,pokecá,poradí.Má tam naprosto všechno od beden do AV receiverů od kačky do milionu.

Mám odtud bedny Elac.Stojí za to tam zajet podiskutovat ,poslechnout než utratíte peníz.a pak budete nasr....

Dobré hi-fi za malý peníz opravdu není.Jo a k tomu kinu.Nestojí to za nic ,t aky jsem si tím prošel,stereo je nade vše. Na koncertě kapela taky nehraje zezadu a z boku,jen zepředu! :eek:

v minulych casoch som si tiez myslel, ze dam dohromady nejake 5+1, podla toho kupil AVR a dve bedne na stereo s tym , ze ich doplnim

nikdy sa tak nestalo a teraz po prestavani baraku som som do inej miestnosti postavil len stereo zostavu a basta ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Povedenej vtip, patřící zjevně i do tohoto vlákna:

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/34241-humor/?p=2319334

 

Jinak jezevčík + KEF zapojenej, dojmy samozřejmě super, jen by to chtělo ještě místnost, kde mě nebude nikdo otravovat (resp. ani já jeho hlasitým poslechem).

 

Jen malej dotaz pro klid duše k zapojení: rozumím tomu dobře, že při zapojení jedním kabelem (v tom případě se to dle návodu tváří, že mám použít spodní řadu) mám to štelování otočit doprava, tzn. utáhnout, zatímco při použití be-wire kabelů to mám nechat otočené doleva, tzn. povolené? post-29493-0-77872500-1554275139_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud vše půjde dobře, dnes večer budu znát odpověď na téma, zda má smysl pro lamu jako jsem, já investovat do lepšího streameru (bez očividných technických zlepšení, jako jsou XLR výstupy atp).

Stay tuned :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak doufám, že audiophilia nervosa úplně nehrozí. Na druhou stranu jsem rád, že jsem to vyřešil takhle rychle (jezevčíka i bedny), takže ještě jednou díky všem, co mi s výběrem i věcma okolo pomohli, což samozřejmě platí i pro Duka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem je nakonec koupil

 

DEEE2-F70-72-E6-460-E-8255-22-E90-D742-F

 

dal jsem jim druhou šanci ....trochu tomu pomohl příjemný pokec s prodejcem v mém věku, touha po změně (po dvou měsících :D) a trouba dopředu

 

musím říct, že některé věci fakt zahrajou lépe než Magnat, ale musí před tím člověk sedět (držet úhel) ..... Magnat jsou takové jakoby víc prostorovější 

 

když to shrnu, tak kdybych měl díru do kapsy tak ty Magnat jsou fakt hodně podobný a povedený .... píšu o rozdílu v ceně 8t ..... takže bych měl bejt vlastně nasranej ale kupodivu nejsem, protože jsem si po cestě koupil láhef pinota v lidlu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hlásím, ze rozdíl tam je, ale ne ospravedlnujici tak významný rozdíl v ceně.

 

Zpracování ELAC jinak perfektní, a aplikace Roon oproti té od Yamahy je také o kilometry dal 4178d37f23cf3562bb9c92ad4af2807a.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hlásím, ze rozdíl tam je, ale ne ospravedlnujici tak významný rozdíl v ceně.

 

Zpracování ELAC jinak perfektní, a aplikace Roon oproti té od Yamahy je také o kilometry dal

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

TVL ... to stojí pěknou raketu

 

já sem původně pošilhával po tomhle, ale ta cena je strašlivá ...... na druhou stranu ten velkej displej je paráda ..... je to k přečtení i ze čtyř metrů, měl jsem velkej displej na pioneeru a fakt dobrý ...... prostě lepší než ten titěrnej mini řádek kterej přes místnost nepřečtu

 

https://www.htpshop.cz/sitove-audio-prehravace-stream/rose-rs-201/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...