Přejít na obsah

AV receiver a repro - prosím o radu


Doporučené příspěvky

No, mal som dneska tú česť, byť na audiencii. Vyslovene prekvapený som nebol, keďže už som počul dva prototypy... Smerovosť je skvelá, tzn. skoro žiadna, hrá to všade...

Moment. Ja sa v týchto *statoch neorientujem... to je instantova samodomo výroba, vrátane stoláriny?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to prodáváš Ty, tak tady budeš mít po zdejší masáži asi lepší odbytiště, než na hifionline :D

Nepredávam, to je iný distribučný kanál :-D

 

Ale ako som spomínal, jeden Sausage Dog je volný. Nie je úplne výstavný, bez papierov, ale zase skartovačkou, ako ten z odkazu neprešiel. Len nový majiteľ si bude musieť buď prepájkovať 230V kábel alebo tam dať trojkolík koncovku a strkať do toho svoj obľúbený Furutech, ten pôvodný mu totiž predchádzajúci majiteľ z neznámeho dôvodu kupíroval 30cm od konca ...

 

Edt.: grammar

Upraveno uživatelem Toams
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moment. Ja sa v týchto *statoch neorientujem... to je instantova samodomo výroba, vrátane stoláriny?

 

Jasné, samodomo. Keď som bol u neho, ešte mal v brade piliny. Tie bedne má na kolieskách a flexibilnosť koliesok sa mu tak zapáčila, že dal doma kolieska na všetko. Aj manželke na papuče, odtlačí ju kam treba, ak treba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už dva dny poslouchám tuhle skladbu kterou jsem omylem objevil a nemůžu se zbavit pocitu, že to bylo v nějakým filmu ...... asi od Tarantina ..... sem vožralej nebo mě někdo řekne kde sem to slyšel

 

https://tidal.com/track/20192345

tak sem na to přišel .... to je z tohohle skejťáckýho filmu  :clap:

https://www.youtube.com/watch?v=KN5FogkMpec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasné, samodomo. Keď som bol u neho, ešte mal v brade piliny. Tie bedne má na kolieskách a flexibilnosť koliesok sa mu tak zapáčila, že dal doma kolieska na všetko. Aj manželke na papuče, odtlačí ju kam treba, ak treba.

 

nene, manzelke kolieska nedavam. opieram o nu bicykel, to by potom nefungovalo. musi stat pevne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Finální upgrade Jezevčíka - teď je to smart Jezevčík. A funguje to perfektně, hraje to báječně (úplně se stydím, jak jsem měl předtím sluchatkový výstup z telefonu zapíchlý do AUX), umí to všechno co si člověk může přát. Díky všem za rady, za pár korun spousta radosti.

 

post-3194-0-42270200-1555484497_thumb.jpg

 

post-3194-0-82951800-1555484495_thumb.jpg

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak teď jsem měsíc zkoušel Tidal a sralo mě tam hledání, kolikrát mi to nenašlo, co jsem hledal přímo, ale když jsem pak šel přes autora a proklikal jsem se, tak pak jsem našel co jsem chtěl. Teď testuju Spotify. Tam aspoň, když hledám "Rammstein Sehnsucht" tak mi to to album najde a přehraje.

 

Neblokuje to na Tidalu Decebal?

vyhledávaní na Tidalu je peklo, ale zas když něco najdeš, tak to stojí za to ..... teď se tu drápu v prdeli, tak jsem si našel starý hity Alphaville ..... remastrovaný originál demo v master kvalitě  ..... to je taky peklo  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o radu.

 

 

Už druhý den se marně snažím rozchodit Yamahu WXAD-10, ale jsem v koncích - a na dně.

 

Myslel jsem, že se mi nedaří přepnutí do párovacího režimu.
Vždy chvíli bliká prostřední LED, ale pak zhasne (měla by dle návodu zůstat svítit).

https://europe.yamaha.com/files/download/other_assets/5/890865/web_WXAD-10_om_ABG_En.pdf

 

When the Power indicator turns from flashing to lit, proceed to the next operation.

 

To jsem pochopil tak, že je potřeba zapnout zařízení tlačítkem a vyčkat.

Rozbliká se mi prostřední (nejdřív blikne jen prostřední, pak všechny tři a pak bliká jen prostřední a mašina startuje).

No a ona mi ta prostřední LED potom zhasne úplně.

Ať držím párovací tlačítko jak dlouho chci, nezmění se viditelně vůbec nic (když držím tlačítko Option, tak přejdu do režimu nastavení - podle svitu LED, takže je krabička zapnutá).

Restarty yamahy, routeru bez odezvy. Reset yamahy neumím.


Zkoušel jsem držet Connect víc jak 5 sekund a pak hledal wi-fi co měla být vytvořena, ale nepovedlo se mi ji najít ani na androidu ani na ios.

Zkoušel jsem to prioritně přes iphone, bez problému připojený k šifrované wi-fi.


Nejsem si jist co přesně se má aplikace pokoušet dělat, jestli třeba může firewall/router být ten problém?

Včera jsem si krabičku vzal do práce, kolega vytvořil na svém androidu hotspot, já se připojil iphonem a najednou začala yamaha při úplně stejném postupu blikat úplně jinak.
Celý natěšený z toho jsem dnes zkoušel to stejné doma, ale naprosto nic. Už zase několik hodin a prd.
Zkoušel  jsem vytvořit hotspot přes mobilní data, nic.

Připojení na různé wifi routery nic.

Šifrování, bez šifrování, nic.

Kabely různě pozastrkovat všude možně nic.

Přístup z aplikace v ios, androidu, nic.

 

Včera jsem podezříval UniFi Security Gateway, ale dnes mám opět pocit, že mám vadný kus a ta včerejší změna byla jen náhoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem na Tebe jak jsi asi dopadl. Principem je, ze v jistém strtovacim stavu Yamaha vytvoří svoji Wi-Fi síť (je jako hotspot) Ty se k ni pripojis a nastavis na ni k jaké Wi-Fi se má připojit (k Tvému domácímu routeru / login) následně se pripojis zpátky k domácí síti a přes aplikaci již Yamahu vidíš a ovladas.

 

Já s tím neměl žádný problém, zkoušel jsi třeba ji připojit drátem k routeru? Jen pro vyzkoušení? Třeba by se chytla...

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Repro přes provizorní kabely připojeny k zesíku a trápím se s tím prckem.

Bohužel Yamaha nevytvoří žádnou síť, nemůžu Yamahu vůbec najít (přes tu aplikaci ).

Zkoušel jsem všechno možné, nadrátovat přímo k routeru také.

Úspěch se ale nekoná :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...